The wishlist name can't be left blank

Układanka drewniana sensoryczna Kształty i dźwięki J05332 Janod

Dostępny
Indeks
723684
Cena
Cena 119,00 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Układanka drewniana sensoryczna Kształty i dźwięki J05332 Janod

 

Dane produktu:

Drewniana układanka Kształty i dźwięki francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna.

Kolorowe klocki o geometrycznych kształtach wyposażone są w dodatkowe elementy: dzwoneczek, lusterko, kalejdoskop, grzechotkę, klakson oraz skrzypiące pokrętło.

Można dowolnie je układać, np. w wieżę, a także umieszczać we właściwych polach, odpowiadających im kolorem i kształtem, na załączonej drewnianej podstawce (funkcja sortera).

Zabawka ta rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m. in. wrażliwość słuchową, ale też rozróżnianie i dopasowywanie kolorów i kształtów, koncentrację i spostrzegawczość.

Układanka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, bardzo dobra jakość materiałów i precyzyjne wykonanie.

Podczas beztroskiej zabawy, rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem.

Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 723684
  • Producent Janod
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • Wymiary opakowania 26x7x18 cm
  • Symbol J05332
  • EAN 3700217353322
  • Wymiary produktu 20x7x13,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Układanka drewniana sensoryczna Kształty i dźwięki J05332 Janod