The wishlist name can't be left blank

Rysuję i zgaduję. Czytanie sylabowe Kapitan Nauka

Autor: Monika Sobkowiak
Dostępny
Indeks
737764
Twój rabat 16% (6,95 zł)
Cena
Cena 37,05 zł 44,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,00 zł
- +

Opis

Rysuję i zgaduję. Czytanie sylabowe Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję to pakiet edukacyjny, w którym znajduje się aż 100 zadań dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką czytania. To także porcja wiedzy i wskazówek dla rodziców i opiekunów, dzięki którym dowiedzą się, jak sprawdzić gotowość dziecka do rozwoju umiejętności, jakich błędów unikać podczas nauki i dlaczego warto wybrać metodę sylabową.

 

Dzieci nauczą się podczas zabawy czytać wyrazy składające się z sylab otwartych i zamkniętych. Wśród zadań znajdują się rebusy, zagadki logiczne, wykreślanki i kolorowanki, które łączą doskonalenie umiejętności czytania ze wspaniałą zabawą. Najmłodsi udoskonalą również znajomość samogłosek, rozpoznawanie sylab, wskazywanie przedmiotów, których nazwa rozpoczyna się daną sylabą, odczytywanie wyrazów z sylab oraz dopasowywanie właściwego podpisu do ilustracji. Wykonywanie zadań pobudzi zainteresowanie dziecka i zachęci do dalszej nauki czytania, poprawi umiejętność analizy i syntezy słuchowej oraz koncentracji.

 

Przykłady zadań z pakietu:

Połącz ilustracje z pasującymi dźwiękami.

Popraw linie po śladzie. Podczas rysowania głośno odczytuj mijane sylaby.

W każdym z podpisów skreśl niepotrzebną sylabę.

 


W zestawie znajduje się 30 dwustronnych i zmywalnych kart, książka z zadaniami i wskazówkami dla rodziców oraz flamaster suchościeralny, który pozwala na wielokrotne wypełnianie kart, zmazywanie i poprawianie błędów. Wszystkie zadania zostały przygotowane przez Monikę Sobkowiak – nauczycielkę edukacji przedszkolnej i neurologopedę, autorkę bloga Pani Monia. Autorem barwnych i przyciągających wzrok ilustracji jest Krzysztof Stręcioch.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 737764
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Monika Sobkowiak
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 9788366949867
  • Ilość kart 30
  • Ilustracje Krzysztof Stręcioch
  • Rok wydania 2021

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto