The wishlist name can't be left blank

Robot do nauki programowania XTREM Mazzy BOT380851 TM Toys

Dostępny
Indeks
739969
Twój rabat 25% (78,70 zł)
Cena
Cena 233,25 zł 311,95 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 239,95 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Robot do nauki programowania XTREM Mazzy BOT380851 TM Toys

 

Dane produktu:

Zbuduj i zaprogramuj swojego własnego robota! Dzięki Mazzy Twoje dziecko może się poczuć jak prawdziwy konstruktor! Niech Twoje dziecko same zadecyduje jaka wersją będzie się bawił: robotem czy łazikiem.

Konstrukcja łazika pozwala na poruszanie się niemal po każdym terenie, a dzięki czujnikowi przeszkód nie będzie obijać się o obiekty na jego drodze. Android zaś dzięki swoim chwytakom jest wstanie przenieść wiele przedmiotów z miejsca na miejsce. Zabawkę w tych dwóch wariantach zabawy, można programować ręcznie lub za pomocą specjalnej aplikacji na smartfonie. Każda z nich daje dużo frajdy i radości, odkrywając nowe opcje zabawy. Niech Twoje dziecko zanurzy się w świat pełen nauki i fantastycznej zabawy, która będzie trwać godzinami.

Mazzy stanie się najlepszym przyjacielem, dzięki niesamowitym zadaniom, które czekają na Twoje dziecko. Zatańcz z nim w rytm muzyki, doręcz specjalną przesyłkę lub stwórz dla niego tor przeszkód i zaprogramuj tak aby pokonał go omijając wszystkie utrudnienia.

Zestaw z Mazzy pozwala dziecku poznać podstawowe zagadnienia związane z szeroko pojętą elektroniką, mechaniką i programowaniem, a jednocześnie zapewnia kreatywny sposób spędzenia czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi.

 

Cechy zestawu:

- Dla dzieci powyżej 8 roku życia.

- 2 opcje konstrukcji: robot lub pojazd.

- Ponad 100 komponentów do złożenia i dużo zabawy

- Możliwość zaprogramowania do 60 akcji.

- 2 tryby programowania: z panelu sterowania robota lub z aplikacji.

- Darmowa aplikacja na iOS i Androida.

- 40 różnych wyrazów twarzy.

- Bluethooth®.

- Czujnik przeszkód.

- Dźwięki i tryb tańca.

 

Zabawki XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i programowanie dla maluchów.

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się zatem, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739969
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Wymiary opakowania 35x50x8 cm
  • Symbol BOT380851
  • EAN 8436536809312

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto