The wishlist name can't be left blank

Puzzle Mapa świata 300 elementów Czu Czu

Dostępny
Indeks
748220
Twój rabat 10% (8,14 zł)
Cena
Cena 73,35 zł 81,49 zł
- +

Opis

Puzzle Mapa świata 300 elementów Czu Czu

 

Dane produktu:

W każdym zakątku świata czeka mnóstwo przygód – ułóżcie puzzle wyruszcie z nami w niesamowitą podróż!

Zobaczcie, jak wielki i piękny jest świat: poznajcie mieszkańców kontynentów i oceanów, pozwólcie się zainspirować do bliższych i dalszych podróży. W każdym zakątku globu czeka na was coś ciekawego i nowego do odkrycia. Podłogowe, edukacyjne puzzle to doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaków i świetna zabawa dla całej rodziny.

Wyjątkowa cecha: zabawa rozwija wyobraźnię i inspiruje do poznawania przyrody, geografii i historii świata.

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

- spostrzegawczość

- koncentracja

- kreatywność i wyobraźnia

- radość odkrywania

Ciekawość to pierwszy krok do odkrywania świata! Puzzle Mapa świata mają 300 elementów i są doskonałym pomysłem na edukacyjny prezent dla starszego przedszkolaka i ucznia. Doskonale sprawdzą się jako puzzle rodzinne. Soczyście kolorowa i pełna szczegółów ilustracja inspiruje do zadawania pytań i poszerzania wiedzy o świecie.

Ułóżcie puzzle i sprawdźcie, jakie zwierzęta zamieszkują różne kontynenty – czy są tu takie, o których wcześniej nie wiedzieliście? Prześledźcie trasy historycznych odkrywców i podróżników. Co was zaintrygowało? Poszukajcie informacji o charakterystycznych budowlach i dziełach kultury i techniki, dowiedzcie się, kim są ludzie widoczni na różnych kontynentach. Przygotujcie figurki zwierząt albo budowle z kartonu czy klocków i wykorzystajcie ułożone puzzle jako scenę do różnorodnych zabaw – wasza wyobraźnia nie ma granic! Co powiecie na oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju: ułożone puzzle będą świetnie wyglądać oprawione w ramkę.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748220
  • Producent CzuCzu
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • EAN 5902983491934
  • Wymiary obrazka 98x68 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle Mapa świata 300 elementów Czu Czu