Puzzle magnetyczne Koty i psy MP60723 Mudpuppy

Dostępny
Indeks
736574
Cena
Cena 59,00 zł
- +

Opis

Puzzle magnetyczne Koty i psy MP60723 Mudpuppy

 

Dane produktu:

Puzzle magnetyczne Koty i psy amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy.

W skład zestawu wchodzą 2 układanki po 20 elementów każda, przedstawiające różne gatunki psów (jeden obrazek) oraz kotów (drugi obrazek), pokazanych w zabawny sposób, często w śmiesznych strojach.

Puzzle są jednocześnie magnesami, które układa się na składanej podkładce-płytce, pełniącej także funkcję opakowania. Płytka posiada dodatkowe miejsce, by można było umieszczać na niej również elementy jeszcze nie dopasowane. Idealnie nadają się na podróż, bo ryzyko zgubienia ich w drodze jest niewielkie. Autorką ilustracji jest mieszkająca w Australii angielska graficzka Rebecca Jones.

Ładny design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają malca do zabawy. Zestaw idealnie nadaje się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych. Zabawki magnetyczne to interesujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. Wielkość magnesów jest odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy – kompaktowe i o ciekawej tematyce.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736574
  • EAN 9780735360723
  • Producent Mudpuppy
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Wymiary opakowania 17x17x1 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle magnetyczne Koty i psy MP60723 Mudpuppy