Puzzle edukacyjne Godziny 48 elementów 1834 Alexander

Dostępny
Indeks
715177
Twój rabat 16% (3,06 zł)
Cena
Cena 16,09 zł 19,15 zł
- +

Opis

Puzzle edukacyjne Godziny 48 elementów 1834 Alexander

 

Dane produktu:

Świetna pomoc dydaktyczna do nauki odczytywania zegara.

Zabawa polega na dopasowywaniu do siebie puzzli z rysunkiem zegara wskazówkowego oraz puzzli prezentujących zegar elektroniczny, wyświetlający te same godziny.

Świetny trening spostrzegawczości i kojarzenia dla najmłodszych.

 

Zawartość opakowania:

- 48 puzzli

 

Wartości edukacyjne:

- nauka określania czasu według zegara

- trening właściwego kojarzenia i spostrzegawczości

 

Zabawa i Nauka to seria 17 zabawek edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku 2 – 5 lat. Prosty, a zarazem ukochany przez dzieci, mechanizm układania puzzli wykorzystany został jako pretekst do wprowadzenia dziecka w przygodę jaką jest poznawanie otaczającego świata. Wspaniała  zabawa, dostarczająca ogromnej radości jest tak naprawdę pretekstem do rozwoju malca na wszystkich głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zabawki wykorzystują znane i bliskie dzieciom motywy takie jak relacje z mamą, postacie zwierzątek, ulubione przedmioty codziennego użytku, części ciała, by za chwilę wprowadzać nowy element i poszerzać ich wiedzę o świecie.

Poszczególne produkty wprowadzają malca w świat przyrody, zwyczajów żywieniowych zwierząt, pokazują w jaki sposób rosną rośliny, jak wygląda anatomia człowieka, następstwo czasowe zdarzeń, świat literek i cyferek.

Uczy myślenia przyczynowo – skutkowego, postrzegania różnic, kolorów. Usprawnia sposób wypowiadania się, poszerza zakres pojęciowy malca. Zabawa i Nauka to świetny sposób na stymulację analitycznego zmysłu obserwacji, motoryki małej, spostrzegawczości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 715177
  • EAN 5906018018349
  • Symbol 1834
  • Producent Alexander
  • Seria Zabawa i Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 16x25x5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Puzzle edukacyjne Godziny 48 elementów 1834 Alexander