The wishlist name can't be left blank

Pani Twardowska. Powrót taty. Lektura z opracowaniem

Autor: Adam Mickiewicz
Adam Mickiewicz
Dostępny
Indeks
722071
Twój rabat 20% (1,30 zł)
Cena
Cena 5,30 zł 6,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6,60 zł
- +

Opis

Pani Twardowska. Powrót taty. Lektura z opracowaniem, Adam Mickiewicz, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Wydanie z opracowaniem i streszczeniem. Przedstawiamy dwa ważne w szkole podstawowej utwory Adama Mickiewicza - teraz dla wygody korzystania w zbiorczym opracowaniu, z komentarzami do tekstu i szczegółowym opracowaniem.

Powrót taty to historia pewnego spotkania na wzgórzu pod kapliczką z cudownym obrazem, zaś Pani Twardowska opiera się na wydarzeniach znanych z legendy o czarnoksiężniku Panu Twardowskim, ale sposób, w jaki bohater przechytrza diabła, zaskoczy każdego czytelnika!

Te dwie ballady pojawiają się w szkole podstawowej jako swego rodzaju wprowadzenie do twórczości naszego wieszcza, warto więc bliżej się z nimi zapoznać.

 

Wydanie Pani Twardowskiej i Powrotu taty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722071
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Adam Mickiewicz
  • EAN 9788375177770
  • Ilość stron 32
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto