The wishlist name can't be left blank

PALETA Tarcze ćwiczeń M3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50

Dostępny
Indeks
719570
Cena
Cena 21,90 zł
- +

Opis

PALETA Tarcze ćwiczeń M3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50

 

Dane produktu:

Tarcze ćwiczeń M3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50 to komplet 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji Paleta, przeznaczonych dla dzieci w klasach od I do III.

Wykonywanie kolejnych zadań doskonali nie tylko pamięciowe opanowanie umiejętności liczenia, ale przede wszystkim zdolność formułowania wniosków i dochodzenia do wyniku samodzielnie. Dzięki temu abstrakcyjna dla dzieci wiedza staje się łatwiej przyswajalna. Wszystkie tarcze zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, po to, żeby dziecko zachęcone sukcesem przy rozwiązywaniu pierwszych zadań, chętnie podejmowało próby rozwiązywania kolejnych.

PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter.

Tarcze ćwiczeń M3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50 mogą być wykorzystywane jako materiał wspomagający na lekcjach w szkole, a także na zajęciach wyrównawczych i w nauce i zabawie w domu. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719570
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Seria Paleta
  • EAN 5900238764529
  • Rok wydania 2019

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PALETA Tarcze ćwiczeń M3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50