Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+ Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717774
Twój rabat 16% (4,37 zł)
Cena
Cena 22,70 zł 27,07 zł
- +

Opis

Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+ Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Nowość z edukacyjnej serii Kapitan Nauka! Tym razem Kapitan zamierza wyruszyć w daleki rejs. Przygotował więc dla swojej załogi inspirujące zagadki i zadania, które sprawdzą spostrzegawczość, umiejętność koncentracji uwagi oraz myślenia logicznego. A każdą odpowiedź można szybko sprawdzić na odwrocie karty i w razie potrzeby poprawić z pomocą suchościeralnego flamastra. Ahoj, przygodo! Rozpoczynamy trening umysłu przy wspólnej zabawie!

W pakiecie:

Poradnik dla opiekunów (32 str.) z konkretnymi wskazówkami Agnieszki Bieli, doświadczonego psychologa dziecięcego, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku szkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój dziecka.

- 104 zagadki, rozwijające umiejętność myślenia logicznego i koncentracji, które pozwolą szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty, a do tego kolorowe, atrakcyjne ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię!

15 zmywalnych kart do nauki rysowania z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę ręki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze uzupełnianie ilustracji) oraz w atrakcyjny sposób uzupełniają naukę pisania w szkole.

- GRATIS suchościeralny flamaster - pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717774
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • EAN 9788377884645

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+ Kapitan Nauka