The wishlist name can't be left blank

Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat

Autor: Beatriz M. Muñoz
Dostępny
Indeks
750824
Twój rabat 21% (10,85 zł)
Cena
Cena 40,65 zł 51,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,50 zł
- +

Opis

Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat, Beatriz M. Muñoz, Wydawnictwo Samo Sedno

 

Dane produktu:

Montessori. Wychowanie dziecka w wieku 0-6 lat to przewodnik dla rodziców po metodzie Montessori, która uszanuje samodzielność dzieci, ich potrzeby i tempo uczenia się oraz nada porządek życiu rodzinnemu.

Zapoczątkuj w domu małą rewolucję i wprowadzaj metodę Montessori w życie codziennie krok po kroku. Dowiedz się, jak wykorzystać wrażliwe fazy w rozwoju dziecka, gdy szybko i łatwo przyswaja wiedzę i zdobywa umiejętności oraz przystosuj otoczenie domowe, aby wesprzeć jego samodzielność.

Musiałam pokazać, że istnieją inne wersje metody Montessori, praktykowane w małych mieszkaniach, z nieuczesanymi dziećmi, które nie są ubrane jak do zdjęć na Pintereście. - Beatrice M. Muñoz

To niezbędnik dla rodziców i opiekunów, którzy chcą stosować rozwiązania oparte na szacunku do najmłodszych, bez szantażu, kar, nagród czy gróźb. Skorzystaj z kopalni pomysłów na zajęcia i aktywności, które pomogą dziecku odkrywać świat!

 

Dzięki lekturze poradnika:

- zrozumiesz zachowania i reakcje dziecka

- urządzisz dom tak, aby dziecko mogło rozwijać swoją niezależność

- poznasz pomysły na aktywności i zajęcia, które pomogą dziecku w odkrywaniu świata

- wykorzystasz każdy dzień, aby uczyć się od najmłodszych


O autorce:

Beatriz M. Muñoz – mama czterech córek mająca duże doświadczenie w nauczaniu metody Montessori. Od kiedy zaczęła wykorzystywać metodę we własnym domu, nauczyła się bardziej ufać swoim córkom. W 2013 roku chciała podzielić się z innymi rodzicami zabawami edukacyjnymi, które sama przeprowadzała w domu z córkami – tak powstał blog Tigriteando, który był wielokrotnie nagradzany. Zdobył on m.in. nagrodę dla Najlepszego Bloga Parentingowego w 2016 roku na świecie. Od 2015 roku autorka prowadzi również kursy i warsztaty dla rodzin, które chcą stosować metodę Montessori w domu.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750824
  • Wydawnictwo Samo Sedno
  • Autor Beatriz M. Muñoz
  • EAN 9788366949706
  • Ilość stron 304
  • Rok wydania 2022
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto