The wishlist name can't be left blank

Miniładowarka 42116 Lego Technic

Dostępny
Indeks
744411
Twój rabat 13% (6,80 zł)
Cena
Cena 45,29 zł 52,09 zł
- +

Opis

Miniładowarka 42116 Lego Technic

 

Dane produktu:

Jeśli szukasz prezentu dla dzieci, które uwielbiają bawić się w plac budowy, zestaw LEGO® Technic 42116 będzie strzałem w dziesiątkę, który da im frajdę na wiele godzin. Chłopcy i dziewczynki w wieku od 7 lat będą się wspaniale bawić podczas budowania miniładowarki, a to dopiero początek! Po złożeniu modelu mogą wymyślać niezliczone budowlane przygody i poznać wszystkie realistyczne funkcje pojazdu. Dwufunkcyjna łyżka, kabina kierowcy, panel sterowania, klatka bezpieczeństwa oraz przednie i tylne reflektory są wszystkim, czego dzieci potrzebują do kreatywnej zabawy na wiele godzin.

 

Model 2 w 1

Kiedy dzieci będą miały ochotę na nowe wyzwanie, mogą przerobić model na hot roda. Rozpoczęcie zabawy jest bardzo łatwe dzięki instrukcjom Instructions PLUS dołączonym do zestawu. Ten cyfrowy poradnik dostępny w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions zawiera narzędzia do powiększania i obracania modelu, a także tryb podglądu ułatwiający budowanie.

 

Zajmujące budowanie

W świecie zestawów LEGO Technic zaawansowane zabawki czekają na małych fanów budowania z LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwania.

 

Cechy produktu:

- Podaruj młodym fanom budowania prezent w postaci tego czadowego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic 42116 Miniładowarka. Wśród realistycznych detali modeli znajduje się ruchoma łyżka.

- Dzieci mogą z wielką przyjemnością zbudować miniładowarkę, a potem poznać jej wszystkie funkcje, np. otwieraną kabinę, ruchomą łyżkę, panel sterowania i klatkę bezpieczeństwa. Model można następnie przekształcić w hot roda.

- Dzięki realistycznym funkcjom ta zabawka przyciągnie dzieci na wiele godzin i sprawi, że będą do niej wracać. Mali konstruktorzy mogą odgrywać różne role podczas przygód na placu budowy, ulicy lub w gospodarstwie.

- Jeśli szukasz prezentu dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat, ten wysokiej jakości model będzie w sam raz.

- Model miniładowarki ma ok. 9 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.

- Dzieci mogą przekształcić ten model 2 w 1 w hot roda, by zabawa w budowanie była jeszcze lepsza.

- Instructions PLUS to interaktywne instrukcje, które sprawią, że budowanie będzie jeszcze lepszą zabawą. Są one dostępne poprzez bezpłatną aplikację LEGO® Building Instructions i oferują funkcje powiększania oraz obracania, dzięki którym dzieci zbudują model samodzielnie.

- W świecie zestawów LEGO® Technic zaawansowane zabawki czekają na małych fanów budowania z LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwania.

- Elementy LEGO® Technic spełniają surowe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 744411
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 42116
  • EAN 5702016889215

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Miniładowarka 42116 Lego Technic