The wishlist name can't be left blank

Mini zestaw plastyczny + plastelina Cars Gratis!

Dostępny
Indeks
727903
Twój rabat 10% (4,15 zł)
Cena
Cena 37,85 zł 42,00 zł
- +

Opis

Mini zestaw plastyczny + plastelina Cars Gratis!

 

Dane produktu:

Mini zestaw plastyczny Astra zawiera:

- Farby plakatowe Astra 12+1 kolor gratis

- Plastelinę Astra 12+1 kolor gratis

- Kredki ołówkowe trójkątne dwustronne 12=24 kolorów

- Gratis! - Plastelinę inteligentną CARS - kolor plasteliny dołączany do zestawu losowo

 

Farby plakatowe Astra 12+1 kolor gratis

Farby plakatowe są farbami wodnymi, kryjącymi o czystych i intensywnych barwach. Ze względu na znakomitą przyczepność, nadają się do malowania na takich podłożach jak: papier, karton, drewno, ceramika, kamień. Wymalowane powierzchnie po wyschnięciu są matowe o intensywnych barwach, odporne na działanie światła i ścieranie. Wysoką jakość farb uzyskujemy dzięki wysokiej jakości pigmentom i spoiwom użytym do produkcji tych farb, oraz technologii produkcji.

 

Plastelina Astra 12+1 kolor gratis

Plastelina jest przeznaczona dla dzieci do zabawy i nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, jak również w pracowniach plastycznych. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina ASTRA nie klei się do rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, m.in. modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych.

 

Kredki ołówkowe trójkątne dwustronne 12=24 kolorów

Seria kredek doskonałej jakości. Kredki są miękkie w użyciu, nie pylą i nie rozmazują się. Z łatwością się temperują. Mają wyraziste kolory i atrakcyjny design. 

 

Plastelina inteligentna CARS

Inteligentna plastelina stanowi niezapomnianą edukacyjną zabawkę dla dziecka. Relaksacyjna, świetna do rehabilitacji lub jako prezent. Nie tłuści, nie brudzi rąk, nie wysycha. Kolor plasteliny dołączany do zestawu losowo.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727903
  • Producent Astra
  • EAN 5901137155364
  • Ilość elementów 4

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mini zestaw plastyczny + plastelina Cars Gratis!