The wishlist name can't be left blank

Mapa fizyczna Afryka - ukształtowanie powierzchni

Dostępny
Indeks
722994
Cena
Cena 219,90 zł
- +

Opis

Mapa fizyczna Afryka - ukształtowanie powierzchni

 

Dane produktu:

Która rzeka jest najdłuższa na świecie i gdzie leżą jej źródła? Czy wiesz gdzie leży najniżej położony punkt Afryki? Gdzie znajduje się i czym jest ""Oko Sahary""? Które z jezior jest najdłuższym jeziorem słodkowodnym na świecie?

Najnowsza fizyczna mapa szkolna przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Afryki odpowie na te wszystkie pytania. Na tle plastycznego reliefu powierzchni ziemi zobaczycie rozmieszczenie krain geograficznych, sieć hydrograficzną, punkty wysokościowe (góry, wulkany), depresje, głębokości mórz, formy dna oceanicznego, prądy morskie z podziałem na ciepłe oraz zimne, granice kontynentów i oceanów.

W treści mapy zawierają się także obrysy granic administracyjnych państw oraz lokalizacje i wielkości ważniejszych miast - dane aktualizowane w 2019 roku.

Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. W panelu dolnym znajdują się dodatkowe informacje, ciekawostki oraz zdjęcia obrazujące różnorodne krajobrazy kontynentu afrykańskiego.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722994
  • Producent Meridian
  • Wymiary 120x160 cm
  • Skala 1:8 000 000

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mapa fizyczna Afryka - ukształtowanie powierzchni