The wishlist name can't be left blank

Klocki konstrukcyjne Edu 430 elementów R.1430 Korbo

Dostępny
Indeks
720591
Twój rabat 31% (163,15 zł)
Cena
Cena 362,75 zł 525,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 525,90 zł
- +

Opis

Klocki konstrukcyjne Edu 430 elementów R.1430 Korbo

 

Dane produktu:

Korbo Edu 430 to zestaw wprost idealny dla zaangażowanych przedszkolaków. Dlaczego?

Im większa grupa dzieci, tym większa pewność, że uczą się od siebie nawzajem nawet nie zdając sobie sprawy. Edukacja przez zabawę daje nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale przede wszystkim niezłą frajdę.

Korbo Edu 430 to naprawdę zestaw 430 elementów.

Umożliwia to równoczesną zabawę dużej grupie dzieci, aż 20 podstaw sprawia, że 20 maluchów może konstruować swoje indywidualne projekty, albo można te podstawy połączyć w jeden duży panel i zorganizować pracę w zespole - team buliding, czyli budowanie zespołu, podczas zabawy klockami idzie o wiele łatwiej i przyjemniej, niż kiedy tłumaczy się maluchom, na czym polega praca grupowa.

Korbo Edu 430 zapakowane jest w duże ergonomiczne pudełko. Łatwo się do niego dobrać i równie łatwo posprzątać klocki.

Korbo Edu 430 umożliwiają organizację zajęć tematycznych - w zależności od wieku dzieci możemy zorganizować warsztaty konstrukcyjne, konkurs na najciekawszą budowlę ruchomą bądź nie (Korbo to wszak klocki, którym przyświeca idea "Pomyśl, zbuduj, zakręć", a w zestawie jest aż 26 korbek!) albo po prostu zajęcia dla najmłodszych: poznawanie kształtów i kolorów.

Klocki Korbo wykonane są z nowoczesnego, bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, trzeba jedynie pamiętać, że z uwagi na znaczną liczbę małych elementów zaleca się je dla dzieci powyżej trzeciego, a nawet czwartego roku życia - czyli dla przedszkolaków są jak znalazł.

Zabawa klockami konstrukcyjnymi Korbo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko.

Klocki Korbo są produkowane w Polsce, przy użyciu najnowszych technologii i z najwyższej jakości materiałów.

Klocki są bezpieczne i solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, funkcjonalne i kompatybilne (można dowolnie łączyć elementy z różnych zestawów Korbo), a ponadto wielokolorowe i atrakcyjne wizualnie.

Każdy komplet klocków to doskonały sposób świetną zabawę oraz naukę przez zabawę.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720591
  • Producent Korbo
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 72x39x17 cm
  • Symbol R.1430
  • EAN 5906395455386
  • Ilość elementów 430

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto