The wishlist name can't be left blank

Karty kontrastowe malucha + 6 miesięcy Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
747260
Twój rabat 20% (7,46 zł)
Cena
Cena 28,99 zł 36,45 zł
- +

Opis

Karty kontrastowe malucha + 6 miesięcy Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Stymuluj wzrok maluszka i pobudzaj jego ciekawość światem

Karty kontrastowe malucha (6+ mies.) to trzeci z serii kontrastowej zestaw zabaw stymulujących wzrok dzieci od 6. do 12. miesiąca życia.

Od 6. miesiąca życia maluch widzi obiekty z każdej odległości i skupia wzrok na szczegółach. Wielokrotne oglądanie i chwytanie takich kolorowych kart doskonale rozwija percepcję wzrokową i koordynację oko-ręka.

Zestaw zawiera 12 dużych, dwustronnych wielobarwnych kart łączących 6 kolorów: czarny, biały, czerwony, żółty, zielony i niebieski w kreatywnych zestawieniach. Do pakietu dołączony jest również poradnik dla opiekunów ze wskazówkami terapeutki widzenia i optometrystki Barbary Pakuły.

Zabawy pobudzające wzrok, intelekt i mowę

Na dużych kartach o wymiarach 13 x 13 cm znajdują się 24 ilustracje przedstawiające pełne szczegółów obiekty, gdyż to właśnie w tym okresie dzieci zaczynają interesować się detalami oraz różnymi kształtami i figurami geometrycznymi.

Karty kontrastowe dla niemowląt mogą służyć jako wsparcie w ćwiczeniu wzroku malucha, nauce kolorów, kształtów i figur, a także nazywaniu obiektów oraz porównywaniu ich, rozwijając w ten sposób mowę oraz rozbudzając ciekawość świata.

Poradnik dla rodziców zawiera wskazówki, jak zmienia się postrzeganie dziecka, na co zwrócić szczególną uwagę w zabawach, oraz jak wykorzystać karty, by wspierały całościowy rozwój maluszka w pierwszym roku życia.

Poznaj całą serię wyjątkowych kart stymulujących rozwój wzroku i mózgu malucha

Karty kontrastowe zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Zawartość: 12 dużych kart + poradnik

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747260
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+6 mies.)
  • EAN 9788367219228

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Karty kontrastowe malucha + 6 miesięcy Kapitan Nauka