Janko Muzykant - lektura z opracowaniem

Autor: Henryk Sienkiewicz
Henryk Sienkiewicz
Dostępny
Indeks
727347
Twój rabat 30% (1,35 zł)
Cena
Cena 3,20 zł 4,55 zł
- +

Opis

Janko Muzykant - lektura z opracowaniem, Henryk Sienkiewicz, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Henryk Sienkiewicz to pisarz, którego nowelistyka prowokuje czytelnika do refleksji, w niezwykle trafny sposób naświetlając problemy, z jakimi boryka się społeczeństwo. Bohater tej nowelki, Janko, to biedny wiejski chłopiec obdarzony ogromnym darem - talentem muzycznym. Dziecko słyszy muzykę wszędzie, nawet w szumie wiatru i szeleście liści, a jego największym marzeniem jest posiadanie własnych skrzypiec. Niestety jego rodzinna uboga wieś nie rozumie tego i nie popiera, uważając chłopca za nieprzydatnego do niczego dziwaka... A wszystko to dzieje się tuż obok majątku szlacheckiego, którego mieszkańcy zachwycają się talentami włoskich dzieci.

Nowelka dostępna w wersji z opracowaniem szkolnym, zawierającym charakterystykę bohatera, dokładne streszczenie i omówienie problematyki. Polecamy każdemu uczniowi!

 

Wydanie Janka Muzykanta kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727347
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Henryk Sienkiewicz
  • EAN 9788373271791
  • Ilość stron 24
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Janko Muzykant - lektura z opracowaniem