Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2

Mieczysław Chęciek, Elżbieta Bijak, Dorota Kamińska
Dostępny
Indeks
704011
Twój rabat 11% (3,40 zł)
Cena
Cena 26,50 zł 29,90 zł
- +

Opis

Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2

 

Dane produktu:

TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się (komplet).

Jest to pierwsza w Polsce publikacja służąca do terapii zaburzeń płynności mówienia według Zmodyfikowanego Programu Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się autorstwa dr. Mieczysława Chęćka, która została przygotowana z myślą o wykorzystaniu jej przede wszystkim przez logopedów, neurologopedów oraz terapeutów mowy w kompleksowej terapii indywidualnej oraz grupowej osób jąkających się lub z mową bezładną.

Zawarty w publikacji materiał teoretyczny oraz obszerny materiał praktyczny opiera się na Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się, który uwzględnia dwie ważne metody terapeutyczne i podejścia do terapii jąkania: Technikę Przedłużonego Mówienia (TPM) oraz Technikę Delikatnego Startu Mowy (TDSM).

Publikacja ta jest obszernym zbiorem doskonale opracowanych metodycznie tekstów do terapeutycznego czytania oraz materiałów obrazkowo-wyrazowych, które zachęcą pacjentów jąkających się do ćwiczeń i ułatwią trening płynnego mówienia, a terapię uczynią skuteczniejszą. Poziom opracowanych materiałów (gotowych do kopiowania i wielokrotnego wykorzystania) został odpowiednio dostosowany do poszczególnych grup wiekowych pacjentów.

cz.1 i cz 2. mają po 100 stron

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 704011
  • Wydawnictwo Harmonia
  • Autor Dorota Kamińska, Elżbieta Bijak, Mieczysław Chęciek
  • EAN 9788371347498
  • Ilość stron 100
  • Oprawa miękka
  • Format A4

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2