The wishlist name can't be left blank

Interaktywna gra karciana Cartaventura: Winlandia Muduko

Dostępny
Indeks
748742
Twój rabat 10% (5,06 zł)
Cena
Cena 46,19 zł 51,25 zł
- +

Opis

Interaktywna gra karciana Cartaventura: Winlandia Muduko

 

Dane produktu:

Wyrusz do krainy Wikingów, śladami odkrywcy Eryka Rudego. Czy uda Ci się udowodnić niewinność swojego ojca? Może udasz się w morską podróż do zachodnich krain, a może wcale nie opuścisz swojej kolonii na Grenlandii? Czy w obliczu niebezpieczeństwa pozostaniesz pozostaniesz wierny nordyckim bogom?

CARTAVENTURA: WINLANDIA to interaktywna gra karciana, w której gracze wspólnie doświadczają przygód osadzonych w realiach historycznych, dokonując po drodze szeregu wyborów.

Skandynawia, rok 998. Jesteś Leifem Eriksonem, synem słynnego wikinga Eryka Rudego. Właśnie wybierasz się do Althing, wielkiego zgromadzenia klanów. Tam musisz udowodnić niewinność swojego ojca, wygnanego z Islandii za morderstwo, którego nie popełnił. Być może, gdy tego dokonasz los pokieruje Cię w kierunku zachodnich ziem, o których wspominał Ci ojciec... Niech siła Tyra i przebiegłość Lokiego prowadzą Cię w podróży, a Twoja saga rozbrzmiewa chwałą na przestrzeni wieków!

W CARTAVENTURZE gracze sami tworzą własną przygodę, wykorzystując po grupowych konsultacjach karty oferujące różne wybory. Będziecie budować tutaj mapy i podróżować po kartach historii. Poza prostym i oryginalnym systemem gry pozwalającym na kilkukrotne przechodzenie tego samego scenariusza, czekają tu na Was także piękne, akwarelowe ilustracje.

Ta gra karciana będzie doskonałym prezentem dla miłośników kooperacji, interesującej fabuły i przeżywania przygód. Z uwagi na osadzenie w realiach geograficzno-historycznych spodoba się również amatorom podróżowania i wszystkim, którzy są ciekawi świata.

Seria CARTAVENTURA zdobyła wiele nagród i wyróżnień we Francji m.in. nominację do Złotego Asa w 2022 roku i Nagrodę Jury na Festiwalu Gier Planszowych Rennes en Jeux 2022.

Autorzy: Thomas Dupont, Arnaud Ladagnous

Ilustracje: Guillaume Bernon, Jeanne Landart

 

Główne atuty:

- siadasz i grasz, nie trzeba uczyć się zasad

- decyzje mają wpływ na zakończenie gry

- kompaktowe pudełko

- piękne ilustracje

- możliwość przechodzenia gry kilka razy i odkrywania nowych ścieżek

Zawartość opakowania:

- 70 kart

- broszura historyczna

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748742
  • Producent Muduko
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+10 lat)
  • Ilość graczy 1-6
  • EAN 5904262955656

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Interaktywna gra karciana Cartaventura: Winlandia Muduko