The wishlist name can't be left blank

Interaktywna gra karciana Cartaventura: Lhasa Muduko

Dostępny
Indeks
748741
Twój rabat 10% (5,06 zł)
Cena
Cena 46,19 zł 51,25 zł
- +

Opis

Interaktywna gra karciana Cartaventura: Lhasa Muduko

 

Dane produktu:

Wyrusz w podróż do Indii i Tybetu śladami francuskiej odkrywczyni Alexandry David-Néel. Czy uda Ci się znaleźć drogę do świątyni lub uciec przed pazurami białego tygrysa? Czy zdołasz pieszo pokonać Himalaje? Poszukasz Alexandry, a może znajdziesz inny sposób na zakończenie swoich powojennych koszmarów?

CARTAVENTURA: LHASA to interaktywna gra karciana, w której gracze wspólnie doświadczają przygód osadzonych w realiach historycznych, dokonując po drodze szeregu wyborów.

Wiosna 1916. Jesteś dziennikarzem wojennym, który właśnie uciekł z piekła okopów. By zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach, pod wpływem książki Alexandry David-Néel wyruszasz w podróż śladami jej autorki. Sri Lanka, Indie, Tybet... kto wie, może nawet uda Ci się nawet dotrzeć do tajemniczego miasta Lhasa, by oświecić swoich czytelników? Odkryj region świata z pogranicza kolonialnej rzeczywistości i wschodniej mądrości.

W CARTAVENTURZE gracze sami tworzą własną przygodę, wykorzystując po grupowych konsultacjach karty oferujące różne wybory. Będziecie budować tutaj mapy i podróżować po kartach historii. Poza prostym i oryginalnym systemem gry pozwalającym na kilkukrotne przechodzenie tego samego scenariusza, czekają tu na Was także piękne, akwarelowe ilustracje.

Ta gra karciana będzie doskonałym prezentem dla miłośników kooperacji, interesującej fabuły i przeżywania przygód. Z uwagi na osadzenie w realiach geograficzno-historycznych spodoba się również amatorom podróżowania i wszystkim, którzy są ciekawi świata.

Seria CARTAVENTURA zdobyła wiele nagród i wyróżnień we Francji m.in. nominację do Złotego Asa w 2022 roku i Nagrodę Jury na Festiwalu Gier Planszowych Rennes en Jeux 2022.

Autorzy: Thomas Dupont, Arnaud Ladagnous

Ilustracje: Guillaume Bernon, Jeanne Landart

 

Główne atuty:

- siadasz i grasz, nie trzeba uczyć się zasad

- decyzje mają wpływ na zakończenie gry

- kompaktowe pudełko

- piękne ilustracje

- możliwość przechodzenia gry kilka razy i odkrywania nowych ścieżek

Co rozwija:

- kulturoznawstwo

- wyobraźnię

- wiedzę historyczną

Zawartość opakowania:

- 70 kart

- broszura historyczna

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748741
  • Producent Muduko
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+10 lat)
  • Ilość graczy 1-6
  • Czas trwania gry 60 min
  • EAN 5904262955649

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Interaktywna gra karciana Cartaventura: Lhasa Muduko