Harmonijny rozwój.Liczenie porównywanie

Dostępny
Indeks
702106
Cena
Cena 490,90 zł
- +

Opis

Harmonijny rozwój.Liczenie porównywanie

 

Dane produktu:

Multimedialne gry i zabawy wspierający wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 lat

Pakiet zawiera:

- interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej

- karty pracy do wydrukowania lub kopiowania zawierające ćwiczenia do wykonania indywidualnego, zespołowego lub materiały do przygotowania przedstawień teatralnych

- grę dydaktyczną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do wykorzystania przez całą klasę lub duże grupy dzieci.

Gry interaktywne

- Dopasuj równoliczne - ćwiczenie umiejętności liczenia i znajdowania zbiorów równolicznych na obiektach konkretnych z przechodzeniem do liczenia abstrakcyjnego. Współpraca w zespole dwuosobowym

- Ułóż po kolei - ćwiczenie umiejętności liczenia i porównywania liczb na obiektach konkretnych z przechodzeniem do abstrakcji. Współpraca w zespole dwuosobowym. Rachmistrze - ćwiczenie umiejętności liczenia. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie.  

Karty pracy

Połącz od najmniejszej liczby do największej; Połącz równoliczne; Od najmniejszego owocu do największego; Od najkrótszej kredki do najdłuższej; Desenie na robaczku; Ciągi owoców.

Gra wielkoformatowa

Gra wielkoformatowa „Zbiory i liczby” składa się z zestawu kartonów reprezentujących zbiory konkretnych przedmiotów w liczbie od 1 do 10, odpowiadające im abstrakcyjne zbiory kropek oraz liczby.

Podstawowa zabawa polega na dopasowywaniu przez 3 grupy dzieci kartonów reprezentujących te same liczby w każdy z 3 opisanych sposobów.

Inne zabawy to układanie liczb i zbiorów w kolejności rosnącej lub malejącej oraz porównywanie zbiorów.

Gra przeznaczona jest do rozwijania umiejętności liczenia i znajdowania zbiorów równolicznych na obiektach konkretnych z przechodzeniem do liczenia abstrakcyjnego oraz wprowadzania pojęcia liczby wyrażonej zapisem pojedynczej cyfry.

Dołączone do gry kartony ze znakami dodawania, odejmowania i równości pozwalają na wykorzystanie gry również w pierwszej klasie szkoły podstawowej do układania i uzupełniania działań.

Scenariusze takich zabaw znajdują się w zestawie.  

Cena 490 zł brutto licencja otwarta

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 702106
  • Producent EI System
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Seria Harmonijny Rozwój
  • EAN 9788365418128

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Harmonijny rozwój.Liczenie porównywanie