The wishlist name can't be left blank

Słowna gra planszowa Literówka 0192 Multigra

Dostępny
Indeks
751173
Twój rabat 21% (7,60 zł)
Cena
Cena 29,40 zł 37,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,65 zł
- +

Opis

Słowna gra planszowa Literówka 0192 Multigra

 

Dane produktu:

Uważasz się za prawdziwego bystrzaka? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę w pojedynku z rodziną lub przyjaciółmi? Wyzwij ich na pojedynek na słowa! „Literówka” to gra, która rozgrzewa do czerwoności szare komórki i stanowi wyzwanie nawet dla największych mistrzów quizów.

Zwycięstwo w tej grze gwarantuje nie tylko bardzo obszerna wiedza, ale także umiejętność szybkiego kojarzenia. 55 kart z pytaniami zostało podzielonych na 3 kategorie, dzięki czemu gracze dostają możliwość dostosowania rozgrywki do zaawansowania uczestników. Odrzucenie fioletowych, najtrudniejszych z nich, czyni „Literówkę” świetną propozycją dla dzieci, które przez rozrywkę mogą poszerzyć zakres swojego słownictwa. W zależności od potrzeb, gra pełni formę edukacyjnej, rodzinnej lub wyzwania dla dorosłych.

Kluczowe w „Literówce” są kostki, na których znajdują się różne litery alfabetu oraz odmierzająca czas klepsydra. W każdym ruchu jeden z uczestników rzuca 6-oma (lub mniej, jeśli tak ustalili gracze) kostkami i odkrywa kartę, skrywającą pytanie. Po odwróceniu klepsydry (lub uruchomieniu darmowej aplikacji) wszyscy wypisują słowa, które stanowią odpowiedź na pytanie i na pierwszym miejscu zawierają wyrzucone litery.

Gracze przesuwają swoje pionki na planszy o tyle pól, ile poprawnych odpowiedzi udzielili. Jednak nie mogą się one powtórzyć u innych uczestników! „Literówka” wymusza sięgnięcie do najgłębiej ukrytej wiedzy, pobudza kreatywność i wymaga sprytnej strategii, aby dotrzeć do mety jako pierwszy.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 751173
  • EAN 5906395301928
  • Symbol 0192
  • Producent Multigra
  • Ilość graczy 2-6
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Wymiary opakowania 24,5x20,5x5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto