The wishlist name can't be left blank

Crazy Science Smoki i dinozaury 304-PL89390 Lisciani

Dostępny
Indeks
751640
Twój rabat 25% (28,65 zł)
Cena
Cena 84,85 zł 113,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 88,65 zł
- +

Opis

Crazy Science Smoki i dinozaury 304-PL89390 Lisciani

 

Dane produktu:

Zajmująca, kreatywna zabawka, która dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo radości, pozytywnych emocji i sensorycznych doznań? Dla fanów dinozaurów i bajkowych smoków stworzono wyjątkowy zestaw! Lisciani Crazy Science Smoki i Dinozaury to aż trzy scenariusze zajmującej zabawy.

 

W zestawie Lisciani Crazy Science Smoki i Dinozaury znajdziesz magiczne jajo z zamkniętym w jego wnętrzu legendarnym smokiem. Po rozbiciu jaja, dziecko zobaczy, jak na jego oczach wykluwa się z niego mały smok. Proces wydobywania smoka z jaja jest dla dziecka ekscytującym przeżyciem!

 

Zestaw naukowy umożliwia również stworzenie unikalnego amuletu odporności wykonanego z palącej śliny legendarnego smoka!

 

Kolejnym z elementów kreatywnego zestawu Lisciani Crazy Science Smoki i Dinozaury jest model smoka, wykonanego z drewnianych elementów. Po złożeniu model staje się realistyczną figurką smoka w 3D do postawienia na biurku lub półce.

 

W zestawie Lisciani Crazy Science Smoki i Dinozaury znajdzie się również coś dla miłośników dinozaurów - młodych, żądnych przygód archeologów. Realistyczny szkielet T-Rexa w 3D po złożeniu może zająć zaszczytne na półce w pokoju dziecka. Składanie modeli wpływa na rozwój motoryki małej, jest zajmującą, kreatywną zabawą, która spodoba się każdemu dziecku!

 

W zestawie naukowym dziecko znajdzie również barwniki i mikstury do stworzenia ciągnącego się gluta. Slime jest uwielbiany przez dzieci! Jego konsystencja, kolor i możliwości swobodnego formowania rozwijają fantazję, oferują wiele opcji zabawy i mnóstwo sensorycznych doznań. Z zabawek w postaci slimów i ciastoliny korzystają terapeuci prowadzący zajęcia dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Slime jest bezpieczny i nietoksyczny. Ma ognisty, przypominający lawę kolor. Dziecko może wlać go do dołączonej w zestawie wanienki i zanurzyć w niej model T-Rexa. Wyjmowanie poszczególnych elementów szkieletu dinozaura z glutowatej masy jest prawdziwą przyjemnością!

 

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia.

 

Zawartość opakowania:

- Plastikowa wanienka

- Slime i aktywator do stworzenia “lawy”

- Pipetka i pojemniczek z plastiku

- Trzy barwniki

- Zestaw do stworzenia amuletu

- Model drewniany smoka

- Jajko z figurką smoka w środku

- Model T-Rexa do składania

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 751640
  • EAN 8008324094141
  • Symbol 304-PL89390
  • Producent Lisciani
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Wymiary opakowania 44x31x8 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto