The wishlist name can't be left blank

Gry językowe

Chcesz uprzyjemnić swojemu dziecku naukę? Zależy Ci na tym, żeby maluch przyjmował wiedzę w przyjemny sposób, nie kojarzący się z przykrym obowiązkiem? W takim razie strzałem w dziesiątkę będzie nauka przez zabawę. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie zabawki i gry, które wesprą rozwój dziecka i pomogą mu w skutecznym przyswajaniu niezbędnej wiedzy, wspierając edukację szkolną. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju gier edukacyjnych – ciekawych, angażujących i estetycznie wykonanych. Proponujemy Ci m.in. interesujące gry językowe: gry do nauki czytania, gry ortograficzne, gry kaligraficzne oraz gry do nauki języka angielskiego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zestaw, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku!

 

Gry językowe dla dzieci: zalety

 

Gry językowe dla dzieci ćwiczą pamięć malucha, skutecznie poszerzają zasób jego słownictwa, pozwalając na budowanie bardziej skomplikowanych wypowiedzi, uczą cierpliwości oraz skupienia na realizowanym celu, a jeżeli umożliwiają grę w towarzystwie rówieśników są dodatkowo doskonałym treningiem umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych oraz zachęcają brzdąca do radzenia sobie z porażką i zdrowej rywalizacji. Pamiętaj, że wybrana gra językowa powinna być dopasowana do wieku malucha. Dodatkowo, najlepiej, jeżeli będzie rozwijała umiejętności dziecka w tych obszarach, w których Twoja pociecha potrzebuje największego wsparcia.

 

Jeżeli chcesz ułatwić swojej pocieszę naukę czytania i wspomóc rozwój jego mowy sięgnij po zestaw „Sylaba do sylaby” od Kapitana Nauki. Gra pozwala dziecku na skuteczną zabawę z sylabami – maluch łączy sylaby składając je w jeden wyraz. Dodatkowo gra rozwija motorykę małą oraz koncentrację, utrwalając kierunek czytania od lewej do prawej strony. Nadaje się dla dzieci + 4 lata. Gra edukacyjna „Tworzymy słowa” od Trefl dla dzieci +3 lata wspierają umiejętności werbalne. Dziecko musi właściwie połączyć obraz graficzny wyrazu i podpis z ilustracją, ćwicząc w ten sposób jednocześnie umiejętność logicznego myślenia.

 

Gra edukacyjna „Alfabet i głoski” Multigra to z kolei zestaw, który uczy wymowy i zapisu polskich głosek. W zestawie znajdziesz 44 dwustronne plansze, które pokazują, jak zapisane powinny być litery całego polskiego alfabetu, dwuznaków i trójznaku. „Moje pierwsze słowa. Farma” Lisciani dla przedszkolaków +3 lata uczy dzieci pierwszych słówek związanych z farmą oraz mieszkającymi na niej zwierzętami.

 

Zamierzasz pomóc dziecku w nauce pisania? Wybierz zestaw „Nauka pisania” Clementoni dla przedszkolaków +5 lat. Dziecko uczy się pisać przy pomocy specjalnych, kolorowych tablic do rysowania oraz wygodnego znacznika. Tablice umożliwiają wielokrotny zapis, dzięki czemu maluch może spokojnie popełniać błędy, doskonaląc w ten sposób naukę pisania. Gra uczy nie tylko czytania, pisania oraz liczb, ale ćwiczy także umiejętności manualne, poprawiając sprawność małych rączek. Naukę pisania i trening zdolności manualnych umożliwia także zestaw „Pisanie kredą” Clementoni – dziecko używając kredy i gąbki może bez problemu poprawić błędy i uczyć się na nowo.

 

Z kolei gra edukacyjna „Już czytam” Granna uczy tworzyć proste wyrazy oraz czytać – 4 różne gry pozwolą dopasować sposób zabawy do potrzeb, umiejętności oraz aktualnych zainteresowań brzdąca. Próbujesz pomóc dziecku nauczyć się podstawowych zasad ortograficznego zapisu wyrazów? Pomoże Ci w tym gra edukacyjna „Ortografia bezbłędnie” od Kapitana Nauki – dzięki kartom obrazkowym Twoja pociecha może szybko zapoznać się z najważniejszymi regułami ortograficznymi i utrwalić zdobytą w ten sposób wiedzę, co pozwoli ją wykorzystać podczas edukacji szkolnej.

 

W naszej ofercie dodatkowo znajdziesz bardzo szeroki wybór gier językowych przeznaczonych do nauki języka angielskiego na różnych poziomach – dzięki temu grę możesz bez problemu dostosować do wiedzy i umiejętności swojego dziecka. Wybieraj spośród takich zestawów, jak „Gra loteryjka. Angielski. Pierwsze słowa” od Kapitana Nauki, gra karciana do nauki angielskiego „Remember&Forget” ucząca angielskich czasowników, gra „Ask! Don’t Stray!” Regipio, która uczy dziecko zadawania pytań, pomagając mu dzięki temu w przełamywaniu problematycznej bariery językowej.

 

Asortyment księgarni edukacyjnej to gry dla nastolatków oraz gry dla dzieci w różnym wieku. Poza grami językowymi proponujemy Ci również gry logiczne, zręcznościowe, matematyczne, przyrodnicze, gry planszowe, pamięciowe, strategiczne, rodzinne oraz gry logopedyczne. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby gry językowe i pozostałe rodzaje zestawów dla dzieci miały możliwie jak największe walory edukacyjne. Co więcej, oferowane gry są dostępne w szerokiej rozpiętości cenowej. Dzięki temu możesz wybrać zestaw, który mieści się w granicach Twoich możliwości finansowych. Gry językowe to także doskonały upominek, jeżeli nie masz pomysłu na to, co kupić dziecku.

 

Wszystkie zamówienia realizujemy możliwie jak najbardziej sprawnie, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo! Zamówienia dostarcza firma kurierska, natomiast podczas płatności za zakupy możesz wybrać dla siebie najbardziej dogodną opcję. Zapraszamy! Zapoznaj się z naszą ofertą gier językowych i wybierz zestaw, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej pociechy! Przekonaj się, że gry edukacyjne mogą faktycznie skutecznie wesprzeć rozwój dziecka na wielu różnych płaszczyznach, na których maluch potrzebuje wsparcia i jednocześnie uczą bawiąc.