Gra karciana Time's Up: Family 2020 Rebel

Dostępny
Indeks
737027
Twój rabat 17% (13,86 zł)
Cena
Cena 67,69 zł 81,55 zł
- +

Opis

Gra karciana Time's Up: Family 2020 Rebel

 

Dane produktu:

Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni?

To właśnie Time's Up!

Podczas 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec pokazując treść bez mówienia.

Na czym to polega?

Rozgrywka w Time's Up! składa się z 3 rund, podczas których korzystamy z tego samego zestawu kart z hasłami:

- Opis swobodny. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie jak największej liczby haseł prezentowanych przez członka swojej drużyny. Może on opowiadać o haśle w dowolny sposób (oczywiście poza mówieniem wprost, o co chodzi), a pozostali gracze mają nieograniczoną liczbę prób odgadnięcia hasła.

- Jedno słowo. Tym razem członek drużyny może podać tylko jedno słowo-skojarzenie, które naprowadzi drużynę na odpowiednie hasło. Grupa ma jedną próbę odgadnięcia!

- Pantomima. Aby zaprezentować wylosowane hasło, członek drużyny nie może używać słów. Zostaje gestykulacja i wydawanie dźwięków.

Dzięki temu, że we wszystkich 3 rundach korzystamy z tej samej puli kart, musimy nie tylko odgadywać hasła, ale też zapamiętywać kluczowe skojarzenia, jakie mieliśmy z nimi my i pozostali gracze.

 

Dlaczego pokochasz tę grę?

- 220 kart, a na każdej z nich po 2 hasła związane z przedmiotami codziennego użytku. Taka pula wystarczy na naprawdę wiele rozgrywek (zwłaszcza że podczas pojedynczej rozgrywki używamy około 40 haseł).

- Podczas zabawy z Time's Up! nie ma czasu na nudę czy przestoje. Każdy z nas musi obserwować poczynania przeciwników, bo w następnej rundzie możemy trafić na te same karty.

- Dzięki temu, że gra oparta jest na skojarzeniach, zapewnia doskonałą zabawę i wiele wybuchów niekontrolowanego śmiechu.

- Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach.

- Dzięki praktycznemu woreczkowi możemy zabrać nasz egzemplarz gry absolutnie wszędzie i bawić się w każdych warunkach.

 

Zawartość pudełka:

- 220 kart

- instrukcja

- książeczka z informacjami na temat haseł

- woreczek

- notes do zapisywania wyników

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 737027
  • EAN 5902650614970
  • Producent Rebel
  • Czas trwania ok. 30 min
  • Ilość graczy 4-12
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra karciana Time's Up: Family 2020 Rebel