The wishlist name can't be left blank

Drewniany zestaw do kolejki dźwig dokowy i nurek BJT074 Bigjigs

Dostępny
Indeks
750778
Twój rabat 25% (27,45 zł)
Cena
Cena 81,40 zł 108,85 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 108,85 zł
- +

Opis

Drewniany zestaw do kolejki dźwig dokowy i nurek BJT074 Bigjigs

 

Dane produktu:

Zobacz, jak nurek nurkuje i przybywa na ratunek Twojej drewnianej sieci kolejowej za pomocą naszego Crane Dock, pontonu i nurka! Zabawny drewniany pociąg , pociągi mogą przejeżdżać obok doku nurkowego i obserwować nurka w wodzie lub wiosłować pontonem. Połącz z naszym zestawem Coastal Clean Up Train , aby uzyskać mnóstwo zabawy na plaży.

Dok do nurkowania ma magnetyczne koło pasowe, które mocuje się do drewnianych skrzyń ładunkowych (brak w zestawie) i podnosi je z wagonu ładunkowego (sprzedawanego osobno). Pomaga rozwinąć umiejętności motoryczne i kreatywność dzieci podczas odgrywania różnych scenariuszy nadmorskich zabaw.

Kompatybilny z zestawami drewnianych pociągów Bigjigs Rail , użyj tego drewnianego akcesorium do zabawkowego pociągu, aby rozładować i załadować ładunek. Wykonane z wysokiej jakości, odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów. Kompatybilny zarówno z zestawami pociągów Bigjigs Rail, jak i większością głównych marek kolejek drewnianych. 3 lata +.

Dźwig z nurkiem, pontonem i działającym kołem pasowym do rozładunku i załadunku ładunku — akcesoria i pociąg sprzedawane są osobno.

Kompatybilny z zestawami pociągów Bigjigs Rail i większością głównych marek kolejek drewnianych.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750778
  • EAN 691621720745
  • Producent Bigjigs Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary 17x16x17 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto