The wishlist name can't be left blank

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Teatr z Lasse i Mają

Autor: Helena Willis,Martin Widmark
Martin Widmark, Helena Willis
Dostępny
Indeks
727458
Twój rabat 20% (5,30 zł)
Cena
Cena 21,20 zł 26,50 zł
- +

Opis

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Teatr z Lasse i Mają, Martin Widmark, Helena Willis, Wydawnictwo Zakamarki

 

Dane produktu:

Propozycja dla wszystkich fanów Lassego i Mai, którzy nie tylko lubią czytać książki, ale też bawić się wokół ich fabuły. Zapraszamy do zabawy w teatr!

W tym tomie znajdziecie cztery tajemnice rozpisane na role – gotowe do wystawienia na deskach szkolnego, podwórkowego czy domowego teatru. Lasse i Maja podpowiedzą, jak przygotować takie przedstawienie i co będzie do tego potrzebne.

Tom zawiera trzy sztuki oparte na znajomych wątkach – tajemnicy diamentów, pociągu i miłości – oraz jedną zupełnie nową historię Tajemnica orkiestry. Jak można się domyślić, młodzi aktorzy będą mogli również wyżyć się muzycznie!

Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai były wielokrotnie wybierane książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci. W Polsce również zyskały dużą popularność i od kilku lat nie schodzą z list bestsellerów.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych lub kolorowych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają także wprawni czytelnicy!

Polecamy również:

- Brązową księgę, Srebrną księgę oraz Złotą księgę, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów – a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii;

- Wakacje z Lassem i Mają – książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów oraz zabaw i quizów dotyczących serii;

- Pamiętnik detektywa, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kolegów i koleżanek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727458
  • Wydawnictwo Zakamarki
  • Autor Helena Willis, Martin Widmark
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • Seria Biuro detektywistyczne Lassego i Mai
  • EAN 9788377761618
  • Ilość stron 124
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 15x21,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Teatr z Lasse i Mają