Baśnie Perrault lektura z opracowaniem

Charles Perrault
Dostępny
Indeks
722062
Twój rabat 10% (0,55 zł)
Cena
Cena 4,99 zł 5,54 zł
- +

Opis

Baśnie Perrault lektura z opracowaniem, Charles Perrault, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Baśnie Charlesa Perraulta znają na pewno wszystkie dzieci - są to bowiem najpiękniejsze historie, uwielbiane przez czytelników na całym świecie. Kanoniczny wybór Baśni Charlesa Perraulta, starannie wyselekcjonowany przez najlepszych nauczycieli, składa się na wspaniały zestaw, opowiadający o najważniejszych wartościach w życiu, przekazujący prawdy moralne, wzory postępowania.

Prosty, przystępny język Baśni, wspaniałe historie, opowiedziane sprawie i barwnie sprawiają, iż jest to ulubiona lektura wszystkich dzieci. Szczegółowe i dokładne opracowanie zaś pomoże uczniom w pełni zrozumieć sens i przesłanie każdej z opowieści.

Wydanie Baśni kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722062
  • Wydawnictwo GREG
  • EAN 9788375173031
  • Ilość stron 128
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Baśnie Perrault lektura z opracowaniem