The wishlist name can't be left blank

Autolaweta z samochodzikami 44014 Viga

Dostępny
Indeks
725506
Twój rabat 12% (9,71 zł)
Cena
Cena 71,19 zł 80,90 zł
- +

Opis

Autolaweta z samochodzikami 44014 Viga

 

Dane produktu:

Auto laweta z samochodami od firmy Viga w nowej kolekcji POLAR BEAR to jedna z najwspanialszych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy.

Drewniany główny pojazd ma dwa poziomy na których umieszczone są 3 różnokolorowe auta.

Górną płytę można opuścić tak aby stworzyła rampę, po której zjadą samochody. Dodatkowym atutem jest zamontowany kołeczek, dzięki któremu można odpiąć lawetę lub swobodnie skręcać naczepą.

Drewniane autka sprawdzą się podczas zabawy w domu oraz w terenie. Dziecko chętnie zabierze je do piaskownicy czy plac zabaw.

Maluch może odgrywać wiele scenek z pojazdami co kształtuje jego wyobraźnię.

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę w zakresie: wyobraźni, motoryki małej oraz motywuje dziecko do wykonania nieskomplikowanych zadań.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w „polarne” barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24M+.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725506
  • Producent Viga
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Symbol 44014
  • Seria Polar Bear
  • EAN 6971608440144
  • Wymiary 22x12x7,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Autolaweta z samochodzikami 44014 Viga