The wishlist name can't be left blank

Angielski dla dzieci Świat wokół mnie +6 Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
715868
Twój rabat 9% (3,15 zł)
Cena
Cena 33,30 zł 36,45 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,45 zł
- +

Opis

Angielski dla dzieci Świat wokół mnie +6 Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Angielski dla dzieci Świat wokół mnie to niezwykły pakiet przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Podczas wspólnych zabaw twoje dziecko pozna słówka związanych z otoczeniem domowym i szkolnym oraz nauczy się mówić o swoich zainteresowaniach i gustach muzycznych, ulubionych potrawach, sportach czy stanach emocjonalnych. Opanuje także nazwy zawodów i narodowości.

W książeczce dziecko znajdzie łamigłówki, kolorowanki i zadania utrwalające poznane słówka. Lista wszystkich słówek wraz z tłumaczeniami i wymową ułatwi powtarzanie słownictwa.

104 kolorowe karty obrazkowe zawierają najważniejsze zwroty, słówka i zdania. Po jednej stronie znajduje się angielskie słówko, a po drugiej - polskie tłumaczenie. Zabawne ilustracje przyciągają uwagę i ułatwiają zapamiętywanie. Z kartami można się bawić na wiele różnych sposobów opisanych w książeczce.

Naukę poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu ułatwią nagrania native speakerów zawarte na płycie CD dołączonej do każdego zestawu z tej serii. Na płycie znajdują się dodatkowo popularne brytyjskie piosenki zachęcające do nauki języka angielskiego.

Materiał był wcześniej wydany jako Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe Świat wokół mnie.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 715868
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • EAN 9788377889909
  • Ilustracje Kamila Stankiewicz

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto