The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Okrągłe naklejki My arts & crafts J07742 Janod

Dostępny
Indeks
752598
Cena
Cena 62,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny Okrągłe naklejki My arts & crafts J07742 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Okrągłe naklejki francuskiej marki JANOD zawiera 4 plansze-obrazki, przedstawiające różne zwierzątka: kotka, żółwia, żabę i rybki. Ilustracje te można ozdobić, naklejając – w wyznaczonych miejscach – kolorowe piankowe okrągłe naklejki. W komplecie znajduje się 5 arkuszy takich drobnych aplikacji, w tym dwa z połyskiem. Ponadto sprytne opakowanie zestawu może stać się ramką 3D dla skończonego obrazka. Naklejanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe obrazki staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju. Zestaw zaprojektowano we Francji. Idealnie nadaje się na prezent.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji.

Seria My arts & crafts przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat) i zachęca je do twórczej aktywności, odpowiadającej ich bieżącym potrzebom poznawczym oraz manualnym. W kolekcji znajdują się m. in. naklejanki, wycinanki i szlaczki, ale też multizestawy, łączące różne rodzaje kreatywnych działań.


Zabawka rozwija:

- precyzję

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

Bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 752598
  • EAN 3700217377427
  • Symbol J07742
  • Producent Janod
  • Seria zestawy kreatywne
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Wymiary obrazka 20x20 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto