The wishlist name can't be left blank

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci

Autor: Elżbieta Szwajkowska,Marta Galewska-Kustra,Witold Szwajkowski
Marta Galewska-Kustra, Elżbieta i Witold Szwajkowscy
Dostępny
Indeks
717884
Twój rabat 21% (9,60 zł)
Cena
Cena 36,40 zł 46,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 28,25 zł
- +

Opis

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci, Nasza Księgarnia, 2023


Ten zbiór zabawnych wierszyków, którym towarzyszą zachwycające i pełne humoru ilustracje, to książka wyjątkowa. Jej wspólne czytanie może być świetną zabawą dla dzieci i rodziców. To doskonała pomoc w pracy z dziećmi mającymi problemy logopedyczne. Nie straszy trudnymi do wymówienia łamańcami językowymi, bo rymowanki są dostosowane do wieku dziecka. Sprawdzi się jako materiał do ćwiczenia mowy, bo jest nie tylko profesjonalnie przygotowany, lecz także niezwykle atrakcyjny dla małych czytelników.
To również świetna propozycja dla dzieci, które nie mają kłopotu z mową, ale są w wieku, kiedy wymowa się rozwija. Książka w ciekawy sposób pomaga ten rozwój wesprzeć.

Dodatkową wartością są fachowe informacje, dzięki którym rodzice mogą ustalić, czy ich dziecko powinno już daną głoskę wymawiać, i co zrobić, jeśli jej nie wymawia.

Data premiery:2023-02-20
Forma wydania: książka papierowa 
Oprawa: twarda

 

Dr n. hum. Marta Galewska Kustra- logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, gdzie zajmuje się tematyką rozwijania kreatywności dzieci i młodzieży.  Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktuje jej Fefe, oraz wymyślanie, co też nowego wydarzyło się w rodzinie małego Pucia. Więcej informacji na osobistej stronie Autorki na Facebooku.

Elżbieta i Witold Szwajkowscy- autorzy książek dla dzieci i pomocy edukacyjnych. W swoim dorobku mają ponad czterdzieści pozycji wydawniczych wspomagających rozwój kompetencji poznawczych, społecznych, językowych i matematycznych, w tym dwóch serii książek z wierszami do ćwiczeń logopedycznych.

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717884
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Autor Elżbieta Szwajkowska, Marta Galewska-Kustra, Witold Szwajkowski
  • EAN 9788310139818
  • Ilość stron 128
  • Rok wydania 2019
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 16,5x21,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto