The wishlist name can't be left blank

Repetytorium maturzysty. Wiedza o społeczeństwie

Autor: Agnieszka Chłosta-Sikorska,Krystian Paprocki,Natalia Olaczek
Natalia Olaczek, Krystian Paprocki, Agnieszka Chłosta-Sikorska
Niedostępny
Indeks
727376
Twój rabat 21% (5,80 zł)
Cena
Cena 21,70 zł 27,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,50 zł

Opis

Repetytorium maturzysty. Wiedza o społeczeństwie, Natalia Olaczek, Krystian Paprocki, Agnieszka Chłosta-Sikorska, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie Wydawnictwa GREG to książka dokładnie odpowiadająca potrzebom maturzystów - zawiera kompletny materiał potrzebny do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2020 i 2021), a treści obejmujące materiał z klasy I wyróżniono oznaczeniem graficznym w postaci paska na marginesie.

Książka ta stanowi bogate kompendium wiedzy, lecz jednocześnie nie przeładowano jej niepotrzebnymi informacjami, a wszystkie treści podane są przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zastosowano ułatwiające naukę formy tabel, diagramów, schematów. Najważniejsze definicje dodatkowo wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu odszukanie w książce potrzebnych treści jest intuicyjnie proste. Dodano też kalendarium najważniejszych wydarzeń ostatnich lat w Polsce i na świecie.

Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie Wydawnictwa GREG stanowi doskonałą pomoc zarówno dla osób decydujących się wybrać „WOS” jako przedmiot maturalny, jak dla uczniów pierwszej klasy liceum, chcących szybko powtórzyć materiał lub przygotować się do klasówki czy odpowiedzi.

Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727376
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Agnieszka Chłosta-Sikorska, Krystian Paprocki, Natalia Olaczek
  • EAN 9788375175455
  • Ilość stron 408
  • Rok wydania 2020
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 16,5x23,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto