The wishlist name can't be left blank

Ucz się i śmiej! Smartfonik 2w1 Przesuwaj i ucz się HNL43 Fisher Price

Dostępny
Indeks
750917
Twój rabat 20% (25,90 zł)
Cena
Cena 106,80 zł 132,70 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 132,70 zł
- +

Opis

Ucz się i śmiej! Smartfonik 2w1 Przesuwaj i ucz się HNL43 Fisher Price

 

Dane produktu:

Interaktywny smartfon do zabawy z kumplami ze Śmiej się i ucz, Szczeniakiem i Siostrzyczką, a do tego zabawne światła, dźwięki i piosenki do nauki

Odkryj edukacyjną zabawę ze smartfonikiem edukacyjnym Fisher-Price. Ten interaktywny telefonik-zabawka z przyjaciółmi z linii "Ucz się i śmiej!" wygląda zupełnie jak prawdziwy, a do tego ma dwa tryby nauki oraz przyciski z cyferkami oraz kształtami do aktywacji światełek, wypowiedzi i dźwięków. Gdy maluchy przyciskają, przesuwają i przełączają elementy na telefoniku, wytrwale ćwiczą zręczność, a edukacyjne piosenki i wypowiedzi wprowadzają je w świat cyferek, liczenia, emocji, kształtów, kolorów i nie tylko. Użyj przycisku globusa, aby wybrać język: polski, węgierski, czeski, słowacki lub angielski.

 

Zabawa, która rozwija

Nauka: Piosenki i wyrażenia uczą dzieci nazw dni tygodnia, emocji, prowadzenia rozmów, powitań i zwrotów grzecznościowych.

 

Umiejętności komunikacyjne

Maluchy uczą się sztuki prowadzenia rozmów telefonicznych, słuchając wypowiedzi i piosenek. Odgrywanie pierwszych ról. Realistyczny wygląd telefonu i radosne dźwięki zachęcają maluchy do rozwijania wyobraźni podczas udawanych rozmów telefonicznych i nie tylko!

Ponad 75 piosenek, dźwięków i wypowiedzi uczy liczb i liczenia, kształtów, kolorów, uczuć i pogody.

 

2 tryby nauki

Naciskaj przyciski 1-9, aby aktywować światełka i wypowiedzi o cyferkach. Przesuń klapkę, aby odsłonić 9 przycisków "aplikacji" z wypowiedziami o emocjach, kształtach i pogodzie

Naciskaj przycisk aparatu, aby aktywować wesołe dźwięki i wypowiedzi, a także przełącz przycisk z boku, aby usłyszeć kliknięcie. Zabawka pomaga dzieciom w wieku od 9 do 36 miesięcy rozwijać zręczność i zachęca do zabawy w odgrywanie ról.

 

Rozmiar tego zabawkowego telefonu jest odpowiedni dla małych rączek, które można chwycić podczas odkrywania różnych zajęć.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750917
  • EAN 194735143917
  • Symbol HNL43
  • Producent Fisher Price
  • Seria Ucz się i śmiej!
  • Wiek Dla najmłodszych (+9 mies.)
  • Wymiary 16x8,5 cm
  • Zasilanie 3x bateria AG13/LR44 (w zestawie)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto