The wishlist name can't be left blank

6

Stoliczki edukacyjne - jaki wybrać dla swojego dziecka

Podpowiadamy, jaki stolik interaktywny warto wybrać dla dzieci, co należy mieć na względzie w czasie zakupów i dlaczego właściwie stoliczek może okazać się strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!

 

 

Zabawki manualne, antystresowe, progresywne, akcesoria do kąpieli, różnego rodzaju książeczki, tablica manipulacyjna dla dzieci – to tylko niektóre z propozycji.Do często wybieranych produktów zdecydowanie zaliczają się również zabawki interaktywne, czyli takie, które gwarantują stymulację różnych zmysłów małego odkrywcy.

Wybór zabawek jest obecnie na tyle duży, że każdy rodzic może zdecydować się na produkty, które odpowiadają potrzebom jego maluszka.Dzisiaj pomożemy Ci wybrać odpowiedni edukacyjny stolik interaktywny, który rzeczywiście może okazać się wsparciem w rozwoju Twojej pociechy i podpowiemy, co warto mieć na uwadze w czasie zakupów.

Czym jest stolik interaktywny dla dzieci?

Interaktywny stolik dla dzieci to, wielofunkcyjna zabawka w kształcie stoliczka, która jest wyposażona w szeroką gamę akcesoriów pobudzających różne sfery dziecięcego rozwoju. W zależności od wybranego modelu, stoliczek może zawierać przeplatanki, sortery klocków, części ruchome, jak również elementy wydające różne dźwięki, odgrywające melodie i piosenki oraz zapewniające efekty świetlne.

Decydując się na zakup stoliczka interaktywnego wybierasz połączenie funkcji różnych zabawek w jednym produkcie, a dzięki temu, że wszystkie części stoliczka tworzą jedną całość, łatwiej będzie utrzymać porządek w dziecięcym pokoiku.

Interaktywny stolik edukacyjny dla dzieci jest w stanie stymulować brzdące na wiele różnych sposobów.

       
 • Sortery klocków uczą logicznego myślenia i cierpliwości.
 • Przeplatanki ćwiczą zdolności manualne oraz zwiększają precyzję ruchów.
 • Akcesoria świetle rozwijają wzrok i zdolności poznawcze.
 • Możliwość odtwarzania piosenek, również w języku obcym, to szansa na zwiększenie zasobu słów malucha i dynamizację rozwoju jego mowy.

 

Poniżej wybraliśmy stoliczki najciekawsze stoliczki z naszej oferty:

Edukacyjny stolik malucha DRH37 Fisher Price   Interaktywny stolik edukacyjny 60473 Clementoni   Wielofunkcyjny stolik edukacyjny drewniany Sweet Cocoon J04411 Janod   Drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjny Sweet Cocoon J04402 Janod  

Edukacyjny stolik malucha DRH37 Fisher Price

 

Edukacyjny stolik malucha DRH37 Fisher Price

 

Wielofunkcyjny stolik edukacyjny drewniany Sweet Cocoon J04411 Janod

 

Drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjny Sweet Cocoon J04402 Janod

 

        

Blat stoliczka wyposażony w elementy o różnych kształtach, wykonane z materiałów o określonych fakturach stymuluje zmysł dotyku, a możliwość zabawy częściami o różnym charakterze sprawia, że zabawka może na dłużej zająć uwagę dziecka. Stolik interaktywny z siedziskiem: czy warto?

Interaktywne stoliki edukacyjne możesz kupić w wersji wyglądającej jak klasyczny stoliczek, składającej się z blatu i nóżek (często jest opcja zrezygnowania z ich dołączania, pozwalając dziecku tylko na zabawę blatem), ale masz możliwość zdecydowania się również na stolik edukacyjny ze specjalnym siedziskiem.

 Funkcja siedzenia jest zazwyczaj przeznaczona dla mniejszych dzieci, które jeszcze nie chodzą, w związku z czym łatwiej utrzymać je przez chwilę w jednym miejscu. Rodzic może wówczas liczyć na moment dla siebie, potrzebny, na przykład, na przygotowanie posiłku.
Możliwość odczepienia nóżek stoliczka. Szukając edukacyjnego stolika do zabawy dla niemowlaka lub dziecka, które jeszcze nie chodzi stabilnie, zwróć uwagę czy dany model może być użytkowany bez nóżek. Dzięki temu blat stoliczka położysz na podłodze i brzdąc będzie miał do niego swobodny dostęp. Stabilność konstrukcji. To priorytet w przypadku dzieci, które już zaczynają stawać. W takiej sytuacji mogą chcieć opierać się o zabawkę, dlatego powinna być pod tym względem całkowicie bezpieczna. Wielkość zabawki. Stolik to świetna zabawka dla dziecka, która jednak wymaga posiadania odpowiedniej ilości miejsca.
 

 

 

Jaki stolik interaktywny wybrać? Drewniany stoliczek wygląda bardziej estetycznie i spodoba się mamom, które chcą, żeby stoliczek pasował do mebelków w pokoju dziecka. Plastikowy jest pełen kolorów i na pewno przypadnie do grustu małemu maluchowi.

Stoliczek interaktywny to jedna z tych zabawek, w które zdecydowanie warto zainwestować. Odpowiedni model będzie świetnym pomysłem na prezent.

Poza tym, wysokiej jakości, wykonane z dobrych materiałów, stoliczki interaktywne są zabawkami, którymi z powodzeniem mogą się później bawić kolejne pokolenia brzdąców.

Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego modelu. Na co w takim razie trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę kupując interaktywne stoliki edukacyjne dla dzieci?

Wiek malucha - wybierając stolik edukacyjny dla niemowlaka sprawdź, jakie są zalecenia wiekowe producenta dotyczące minimalnego wieku dziecka, które może bawić się zabawką. To bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa.
Ilość i różnorodność funkcji. Najlepiej, jeśli stoliczki interaktywne dla dzieci będą umożliwiały maluchom korzystanie z zabawki na jak najwięcej sposobów. Dzięki temu wybrane modele zapewnią stymulację rozwoju brzdąca w różnych obszarach. Upewnij się, że stoliczek faktycznie będzie rozwijał zdolności manualne oraz zmysł wzroku, dotyku i słuchu.

Rozmiar - jeśli dziecięcy pokój jest mały, na etapie podejmowania decyzji zakupowej zwróć uwagę na rozmiary kupowanego modelu. Możesz zdecydować się wówczas na ten bardziej kompaktowy. Łatwość czyszczenia. Stół interaktywny dla dzieci powinien być łatwy w czyszczeniu. W przypadku higieny absolutnie nie można chodzić na jakiekolwiek kompromisy. Jeżeli nadal zastanawiasz się, który stolik interaktywny sprawdzi się, jako zabawka dla dzieci zwróć uwagę również na kolorystykę – duża liczba kolorów będzie aktywizowała dziecięcy wzrok.

 

heading1

heading2

heading3

heading4

heading5
heading6

bold

italic

underline

alighn left

alighn center

alighn riht

 • bullet list
 • bullet list
 • bullet list
 • bullet list
 • bullet list

 

 1. numbered list
 2. numbered list
 3. numbered list
 4. numbered list
 5. numbered list

insert link

 

wstaw widget (product carousel)