The wishlist name can't be left blank

Supersmyki. Poziom A i A+. Pakiet metodyczny

Dostępny
Indeks
883244
Cena
Cena 200,00 zł
- +

Opis

Supersmyki. Poziom A i A+. Pakiet metodyczny

 

Dane produktu:

W skład pakietu metodycznego wchodzą:

- przewodnik metodyczny część 1-4

- płyty muzyczne, część 1-4

 

W materiałach metodycznych wykorzystano wiele metod, z których na szczególną uwagę zasługuje storytelling, a także metody problemowe.

Edukacja matematyczna jest realizowana w oparciu o metodę Nemezjusza Cywińskiego i klocki NEMI. Supersmyki to jedyna seria dla przedszkoli, która wykorzystuje tę metodę i klocki NEMI do nauki matematyki.

 

Dobór metod zależy od indywidualnych możliwości dzieci oraz od tego, jakie umiejętności zaplanowaliśmy kształcić w danej chwili. Zatem najlepszymi metodami są te, które aktywizują i motywują dziecko oraz umożliwiają praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Metody wykorzystywane w naszych przewodnikach metodycznych gwarantują skuteczną i kompleksową realizację celów wyznaczonych przez Podstawę programową.

 

W przewodniku na początku każdego tygodnia została zamieszczona tabela, w której wyszczególniono, jakie nowe obszary wiedzy i jakie umiejętności będą rozwijanie w danym tygodniu.

Nauczyciel, rozpoczynając kolejny tydzień pracy z przewodnikiem, wie, które zagadnienia poruszone w danym tygodniu będą priorytetowe.

W przewodnikach został zamieszczony rozkład materiału w formie tabeli.

W każdym scenariuszu dnia znajduje się propozycja zapisów w dzienniku wraz z punktami z obszarów podstawy programowej oraz zapisem rozwijanych kompetencji kluczowych 

Pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji poszczególnych zabaw i ćwiczeń zostały wyróżnione kolorem.

Stały, schematyczny i czytelny układ treści, w którym zaakcentowano najważniejsze elementy procesu dydaktycznego sprawia, że codzienna biurokracja staje się mniej dotkliwa, a nauczyciele mogą poświęcić więcej czasu na realną pracę z dziećmi.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 883244
  • Wydawnictwo MAC Edukacja
  • EAN 9788382272826
  • Poziom nauczania Przedszkole
  • Grupa wiekowa 3-latki, 4-latki

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto