The wishlist name can't be left blank

Streets'N Beatz Mercedes G 23,5 cm 203765009 Dickie Toys

Dostępny
Indeks
753684
Twój rabat 19% (40,40 zł)
Cena
Cena 166,95 zł 207,35 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 207,35 zł
- +

Opis

Streets'N Beatz Mercedes G 23,5 cm 203765009 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Nowa linia muzycznych, kolorowych i bogatych w funkcje pojazdów z serii Streets'N Beatz od renomowanej marki pojazdów dla dzieci Dickie Toys dla młodych fanów muzyki i motoryzacji.

Beat Spinner z serii Dickie Toys „Streets N Beatz” gwarantuje niezapomnianą rozrywkę Twojemu maluchowi! Ten speedster z pewnością będzie gwiazdą pokazu podczas dziecięcych przyjęć urodzinowych!

Beat Spinner jest dostępny w trzech wariantach: A-Class z wgraną muzyką hip-hop, E-Class z wgraną muzyką pop i G-Class z wgraną muzyką EDM.

Aby stworzyć te niespotykane wrażenia dźwiękowe, Dickie Toys nawiązał współpracę z niemieckim producentem muzycznym, który skomponował specjalną muzykę i efekty dźwiękowe (SFX) dla każdego modelu.

Pojazd Beat Spinner Mercedes-Benz G-Class odtwarza muzykę po naciśnięciu przycisku: Fajny samochodzik dla młodych fanów rytmów elektroniczna muzyki tanecznej.

 

Po naciśnięciu przycisku pojazd wygrywa klubowe bity, zaczyna tańczyć i wykonuje naprzemiennie 2 manewry:

1. „Bump & Go”: pojazd porusza się do przodu i zmienia kierunek, gdy napotka przeszkodę.

2. „Spin”: pojazd obraca się wokół własnej osi.

 

Jedyny taki pojazd z muzyką do odtwarzania i dyskotekowymi efektami świetlnymi.
Szybkie ruchy taneczne, świetne elektroniczne bity i migające światła: najlepszy prezent dla młodych fanów muzycznych imprez! Czas trwania pokazu dźwiękowego i świetlnego można ustawić na spodzie pojazdu od 15 lub 60 sekund.

W Dickie Toys dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży zabawkarskiej wiemy, jak zabawiać dzieci w różnych grupach wiekowych. Nawet najmłodsze dzieci mogą odkrywać i eksperymentować z szeroką gamą zabawnych funkcji. W Dickie Toys stawiamy sobie za cel trening motoryki i utrwalanie zasad bezpieczeństwa na drodze u małych fanów motoryzacji. Czy to w sypialni Twojego dziecka, czy na zewnątrz, nasze zabawki gwarantują godziny niekończącej się zabawy.

 

Cechy:

- Samojeżdżący samochód oficjalnie licencjonowany przez Mercedes-Benz – naciśnij przycisk na masce, aby samochód ruszył do akcji, pojazd może wykonywać 2 różne manewry: „Bump & Go” i „Spin Action”.

- Funkcja automatycznego skrętu Bump & Go – SUV automatycznie zmienia kierunek po napotkaniu na przeszkody.

- Funkcja wirowania Spin Action —ten zabawkowy pojazd wykonuje oszałamiające manewry i obraca się wokół własnej osi z zapierającymi dech w piersiach prędkościami.

- Wbudowane rytmiczne melodie oraz kolorowe diody LED na dachu i w kołach — pojazd odtwarza muzykę taneczną w parze z migającymi światłami, Beat Spinner jest dostępny też w wersji A-Class (hip-hop) i E-Class (pop).

- 2 tryby pokazu dźwiękowego i świetlnego – wybierz długość show od 15 do 60 s, działa na baterie 3x1,5V AA (dołączone), odpowiedni dla dzieci w wieku 3 lat.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 753684
  • EAN 4006333085550
  • Symbol 203765009
  • Producent Dickie Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 27,5x32x17 cm
  • Zasilanie 3x bateria AA (w zestawie)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto