The wishlist name can't be left blank

Statua Wolności 21042 Lego Architecture

Niedostępny
Indeks
739282
Twój rabat 25% (158,85 zł)
Cena
Cena 470,80 zł 629,65 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 629,65 zł

Opis

Statua Wolności 21042 Lego Architecture

 

Dane produktu:

Uczcij monumentalne połączenie architektury i rzeźby w zestawie LEGO® Architecture 21042 Statua Wolności.

Ten 93-metrowy, kultowy symbol niepodległości Ameryki stoi na wyspie Liberty Island, witając w nowojorskim porcie żeglarzy z całego świata. Imponujący model z klocków LEGO wiernie przedstawia harmonijne połączenie rzeźby i architektury, jakim jest ta budowla.

Na misternie odwzorowanym cokole można dostrzec dekoracyjne tarcze, ceglaną fakturę oraz kolumnady na balkonach. Kunsztownie wykonanemu posągowi Wolności nie brakuje żadnego z detali: powłóczystej szaty, zerwanych łańcuchów, siedmioramiennej korony, charakterystycznej tablicy ani złotej pochodni w uniesionej ręce.

Model zbudowany jest z piaskowozielonych i beżowych klocków odzwierciedlających autentyczną kolorystykę budowli i zawiera dekoracyjną płytkę z nazwą. Świetnie sprawdzi się jako symboliczny element wystroju domu lub biura, a złożenie go to fascynujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania.

 

Cechy produktu:

- Interpretacja Statuy Wolności — ważnego punktu na architektonicznej mapie świata — dostępna w serii LEGO® Architecture.

- Model składa się z misternie odwzorowanego cokołu z dekoracyjnymi tarczami, ceglaną fakturą i kolumnadami na balkonach, a także posągu Wolności z powłóczystą szatą, siedmioramienną gwiazdą, charakterystyczną tablicą i złotą pochodnią.

- Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim i francuskim.

- Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.

- Zestaw zawiera ponad 1685 klocków LEGO®.

- Złożenie tego zestawu LEGO® Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.

- Model ma ok. 44 cm wysokości, 14 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739282
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+12 lat)
  • Symbol 21042
  • EAN 5702016111859
  • Ilość elementów 1685

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto