The wishlist name can't be left blank

Sprytne zabawki. Drewniana tablica manipulacyjna

Dostępny
Indeks
736502
Twój rabat 32% (118,50 zł)
Cena
Cena 250,50 zł 369,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 313,90 zł
- +

Opis

Sprytne zabawki. Drewniana tablica manipulacyjna

 

Dane produktu:

Tablica manipulacyjna w pięknych naturalnych barwach jest to wielofunkcyjna zabawka, która korzystnie wpływa na rozwój zmysłów malucha i pomaga w rozwoju zdolności psychomotorycznych.

Tablica jest podwójna i wolnostojąca, na jednej tablicy znajdują się najróżniejsze przedmioty do manipulacji, natomiast na drugiej znajduje się tablica suchościeralna.

Produkt posiada wiele aktywności: m.in zasówkę, guziki do zapinania, zegar, włącznik światła, paski do nauki zapinania, zamek krawiecki, dopasowywanie kształtów, but ze sznurówką, drzwiczki na zasuwki, telefon dzwonek, koła zębate, labirynt zygzak, oraz kolorowanka.

Dziecko podczas zabawy poszczególnymi elementami, uczy się zręczności, oraz ćwiczy chwyt, potrzebny w przyszłości do nauki pisania i rysowania, a także nabiera umiejętności potrzebnych do podstawowych czynności np. ubrania się.

Zdobywanie nowych umiejętności przy korzystaniu z tablicy manipulacyjnej przychodzi bardzo łatwo i naturalnie, motywując dziecko do coraz większej aktywności i samodzielności.

Produkt wykonany jest z największą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiału, posiadający certyfikaty i w 100% bezpieczny dla zdrowia dziecka.

 

Wartości edukacyjne:

- Rozwija motorykę małą

- Wzmacnia koncentrację

- Uczy cierpliwości

- Wzmacnia rozwój intelektualny

- Uczy zaradności i samodzielności

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736502
  • Producent Toys4edu
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Seria Sprytne zabawki
  • EAN 5905378121591

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto