The wishlist name can't be left blank

Sekretny Pamiętnik 61672 Vtech

Dostępny
Indeks
751090
Twój rabat 19% (46,20 zł)
Cena
Cena 190,90 zł 237,10 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237,10 zł
- +

Opis

Sekretny Pamiętnik 61672 Vtech

 

Dane produktu:

Z Sekretnym Pamiętnikiem marki VTech wszystkie tajemnice będą bezpieczne! Na okładce znajduje się miejsce na zdjęcie właścicielki, a środku przestrzeń na jej sekrety, które można zabezpieczyć czterocyfrowym hasłem.

W zestawie oprócz notesu-pamiętnika znajdziesz kolorowy pisak oraz tajemniczy schowek na Twoje skarby! Zabawka posiada wbudowaną możliwość nagrywania głosu i odtwarzania nagrań. To nie wszystko! Dodaj zabawne efekty dźwiękowe do swoich wyznań, dzięki zmieniaczowi głosu. Z Pamiętnikiem możesz również rozwijać swoje zdolności matematyczne! Chcesz poćwiczyć dodawanie i odejmowanie? Sprawdź, czy zgadniesz liczbę na podstawie usłyszanych podpowiedzi.

Sekretny Pamiętnik działa w języku polskim i został wykonany z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Posiada opcję regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. Linia elektronicznych zabawek VTech zachęca dzieci do nauki i odkrywania świata już od najmłodszych lat. Marka VTech to technologia przyjazna dziecku!

Zabawka wspiera:

- rozwój umiejętności sensorycznych

- rozwój zdolności motorycznych

- odkrywanie i eksploracja

-  rozumienie przyczynowo-skutkowe

 

Cechy zabawki Vtech:

- Sekretny Pamiętnik to wyjątkowy notes, w którym zapiszesz swoje sekrety i ochronisz je przez odczytaniem za pomocą hasła!

- Na okładce znajduje się specjalne miejsce na zdjęcie właścicielki. Idealny na prezent dla dziewczynki powyżej 6. roku życia

- Zabawka posiada wbudowaną możliwość nagrywania dźwięków i ich odtwarzania. Dodatkowo wykorzystując specjalne efekty dźwiękowe, możesz usłyszeć swój głos w zmienionej, zabawnej formie!

- Ćwicz dodawanie i odejmowanie, dzięki modułowi z zagadkami matematycznymi

- W zestawie notes-pamiętnik z miejscem na dane właścicielki i jej tajemnice, kolorowy pisak oraz seksterny schowek

- Wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny, czy Dzień Dziecka — idealny dla dziecka powyżej 12. miesiąca życia. Linia elektronicznych zabawek VTech Baby ułatwia maluszkom poznawanie pierwszych literek, cyferek, kształtów, kolorów oraz dźwięków i muzyki


VTech Technologia Przyjazna Dziecku!

VTech to wciąż rosnący, największy w USA i Europie Zachodniej dostawca zabawek elektronicznych, przeznaczonych dla niemowląt i przedszkolaków. Za cel przyświeca nam spełnienie oczekiwań rodziców i dzieci oraz najwyższych standardów jakości. Zabawki VTech zawierają funkcjonalności i treści dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Zabawki Vtech gwarantują bezpieczeństwo maluchów i rosną razem z nimi. Stawiamy na jakość, by zasłużyć na zaufanie rodziców i uśmiech dzieci.

Zawartość pudełka:

- Sekretny Pamiętnik

- instrukcja obsługi

- w zestawie baterie testowe

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 751090
  • EAN 5900511616729
  • Symbol 61672
  • Producent Vtech
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • Wymiary opakowania 27,5x24x6,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto