The wishlist name can't be left blank

Robot do nauki programowania XTREM Bots Robo Truck BOT380971 TM Toys

Dostępny
Indeks
739968
Twój rabat 25% (64,80 zł)
Cena
Cena 191,20 zł 256,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 205,90 zł
- +

Opis

Robot do nauki programowania XTREM Bots Robo Truck BOT380971 TM Toys

 

Dane produktu:

Wejdź w świat budowania i programowania wraz z robotem Robotruck, który swoim kształtem przypomina spychacz. Został zaprojektowany z myślą o tym, aby pomóc Twojemu dziecku rozpocząć naukę programowania i zaznajomić go z nowoczesnymi technologiami w sposób:

- łatwy

- przyjemny

- kreatywny

Wystarczy zwykły śrubokręt i instrukcja obsługi zabawki, aby Twoje dziecko krok po kroku mogło się cieszyć wyjątkowymi wrażeniami związanymi z własnoręcznym budowaniem własnego pojazdu robotycznego, zdalnie sterowanego. Robo Truck zaprzyjaźni twoje dziecko z podstawami inżynierii, programowania, robotyki, techniki, logicznego myślenia ale także kreatywności i sprawność manualną.

Robotruck posiada 2 silniki elektryczne oraz 2 tryby zabawy - zdalne sterowanie lub programowanie do 50 różnych akcji.

Dzięki ponad 70 elementom do złożenia, Robo Truck zapewni Twojemu dziecku mnóstwo zabawy. Nauczy go podstaw mechaniki, programowania i umiejętności technicznych. Zabawę uatrakcyjniają dźwięki oraz emitowane światła.

 

Cechy zestawu:

- 2 opcje gry: programowanie lub zdalne sterowanie

- Ponad 70 komponentów do złożenia i dużo zabawy

- Możliwość zaprogramowania do 50 akcji.

- 2 silniki elektryczne

- Światła LED

- Dźwięki

- Tryb odkrywania

 

Zabawki XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i programowanie dla maluchów.

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się zatem, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739968
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Wymiary opakowania 32x45x7 cm
  • Symbol BOT380971
  • EAN 8436598030167

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto