The wishlist name can't be left blank

Robot do programowania XTREM Bots Patrol Bot BOT380972 TM Toys

Dostępny
Indeks
739972
Twój rabat 25% (78,75 zł)
Cena
Cena 232,75 zł 311,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 250,65 zł
- +

Opis

Robot do programowania XTREM Bots Patrol Bot BOT380972 TM Toys

 

Dane produktu:

Patrol Bot to wyjątkowy robot policyjny, który może przeprowadzić nawet do 50 akcji. Dynamiczny i technologiczny design z dużym reflektorem na ramieniu to nie jedyne zalety tej futurystycznej zabawki.

Twoje dziecko będzie zachwycone, gdy Patrol Bot zareaguje i wyrazi emocje swoją mimiką (oczy) lub zacznie wydawać autentyczne policyjne dźwięki!

Wspólnie z dzieckiem nagraj dźwiękowe ostrzeżenie i postaw Patrol Bot’a na czatach, a gdy ten usłyszy niepokojące go dźwięki uaktywni się i odtworzy nagranie. To nieskończone możliwości zabawy, która nigdy się nie znudzi.

 

Cechy zestawu:

- Sterowanie przez kontroler

- Funkcja szpiega

- Ponad 20 funkcji

- Dźwięki policji: syrena i strzelanie.

- Reflektor LED

 

W zestawie znajdują się:

- robot Patrol Bot,

- akumulator LiPo 3,7V, 600 mAh,

- nadajnik podczerwieni,

- ładowarka USB,

- instrukcja użytkowania.

 

Zabawki XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i programowanie dla maluchów.

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się zatem, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739972
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 36x31x14 cm
  • Symbol BOT380972
  • EAN 8436598030440

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto