Opis
Puzzle sensoryczne 20 elementów Wycieczka do zoo J02774 Janod
Dane produktu:
Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki JANOD.
Składa się z 20 elementów.
Ułożony z nich obrazek przedstawia życie zwierząt w zoo.
Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu stworzeń wykonane zostały z teksturowanych materiałów.
Dotykanie różnorodnych tekstur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku.
Wzbudza też dodatkowe zainteresowanie układanką. Puzzle mają spore rozmiary, a obrazek po ułożeniu to 65 na 20 cm.
Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu, a ich kształty ułatwiają dziecku łączenie elementów.
Zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko idealnie nadają się na prezent.
Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Galeria










Szczegóły
- Indeks 723659
- Producent Janod
- Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
- Wymiary opakowania 33x6x27 cm
- Symbol J02774
- EAN 3700217327743
- Wymiary obrazka 65x50 cm
- Ilość elementów 20