PUS Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Autor: Agata Indrychowska
Agata Indrychowska
Dostępny
Indeks
719667
Cena
Cena 15,90 zł
- +

Opis

PUS Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

 

Dane produktu:

Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka PUS należąca do mini serii Dla przedszkolaków i będąca kontynuacją wydanych wcześniej części 1 i 2.

Zawarte w tej książeczce ćwiczenia wspomagają u najmłodszych doskonalenie sprawności umysłowych. Pomagają także rozwijać spostrzegawczość i uwagę, ćwiczą pamięć oraz umiejętność analizy i syntezy wzrokowej. Uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są więc dobrym sposobem do ćwiczenia logicznego myślenia oraz koncentracji, a to wszystko w formie dobrej zabawy, która podoba się najmłodszym.

Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia dla najmłodszych to książeczka pełna pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci i zagadek, które skutecznie przyciągną ich uwagę. Można korzystać z niej zarówno w czasie zajęć w przedszkolu, jak i w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym oraz w edukacji domowej. Ale można podsuwać ja dzieciom również w czasie zwykłych zabaw domowych.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka. Formuła PUS umożliwia mu samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Dobrze ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który zachęca go do dalszych samodzielnych działań.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719667
  • Wydawnictwo Epideixis
  • Autor Agata Indrychowska
  • Seria PUS
  • EAN 9788375141689
  • Ilość stron 24
  • Wymiary 26x14 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: PUS Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych