The wishlist name can't be left blank

Pojazd A.S. Śmieciarka 39 cm 203307001 Dickie Toys

Dostępny
Indeks
754047
Twój rabat 25% (47,10 zł)
Cena
Cena 139,40 zł 186,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 186,50 zł
- +

Opis

Pojazd A.S. Śmieciarka 39 cm 203307001 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Z pomocą śmieciarki Dickie Toys dzieci mogą wykazać się umiejętnościami usuwania śmieci i zanim się zorientujesz, sprzątanie i segregowanie śmieci stanie się przygodą.

Jak w prawdziwej śmieciarce, kosz jest przymocowany do ramienia podnoszącego i automatycznie podnoszony po naciśnięciu przycisku, zanim odpady zostaną wysypane do dużego pojemnika.

Przy odrobinie zręczności dzieci używają w pełni przegubowego chwytaka, aby przetransportować przedmioty bezpośrednio do otwartego włazu zielonej ciężarówki recyklingowej co pozwala rozwijać im małą motorykę.

Śmieciarka ma wiele funkcji dzięki czemu drobne przedmioty są ładowane na dach samochodu poprzez mechaniczne obracanie rozdrabniacza, jeśli tylna klapa zostanie otwarta, cały ładunek ponownie się pojawi.

Aby wrażenia w zabawie były jeszcze bardziej autentyczne auto wydaje realistyczne odgłosy i ma efekty świetlne.

Zasilanie na baterie: 2 x 1,5VR6/AA (dołączone)

Wiek: +3 lat

Z zabawkową śmieciarką z łatwością trafisz do centrum recyklingu!

W pełni funkcjonalna śmieciarka dla dzieci od Dickie Toys pozwala odgrywać fascynującą pracę jaka jest codzienne wywożenie śmieci. Ciężarówka recyklingowa ma zmotoryzowaną funkcję podnoszenia dołączonego żółtego kosza na śmieci, który dzieci opróżniają przez dach śmieciarki. Małe przedmioty są transportowane przez rozdrabniacz do wnętrza śmieciarki za pomocą obrotowego koła. W przypadku większych przedmiotów stosuje się w pełni przegubowe ramię chwytające, które chwyta przedmiot przeznaczony do recyklingu i wrzuca go do włazu u góry. Dzięki wielu ruchomym częściom i tylnym drzwiom, które można otworzyć mechanicznie, dziewczęta i chłopcy odkrywają wiele aspektów pracy służb porządkowych.

Zwiększ świadomość ekologiczną w formie zabawy!

Nawet najmłodsi rozumieją, że np. odpady organiczne, takie jak skórka od banana, należą do innego kosza niż pojemnik po jogurcie ze śniadania. Bawiąc się śmieciarką dzieci mogą utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska, aby uczynić świat trochę lepszym.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 754047
  • EAN 4006333084676
  • Symbol 203307001
  • Producent Dickie Toys
  • Długość pojazdu 39 cm
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 15x42x22 cm
  • Wymiary produktu 39x14x18,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto