The wishlist name can't be left blank

Montessori. 80 zabaw z dziećmi

Autor: Beatriz M. Muñoz,Nitdia Aznárez
Dostępny
Indeks
750823
Twój rabat 21% (9,75 zł)
Cena
Cena 36,55 zł 46,30 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46,30 zł
- +

Opis

Montessori. 80 zabaw z dziećmi, Beatriz M. Muñoz, Nitdia Aznárez, Wydawnictwo Samo Sedno

 

Dane produktu:

Książka zawiera materiały do wycięcia oraz zestaw wielu pomocy do pobrania i wydrukowania.

Montessori. 80 zabaw edukacyjnych to poradnik dla rodziców, którzy chcą wspólnie z dziećmi poznawać świat przyrody, nie tylko podczas spacerów, ale również w domu. Skorzystaj z bazy pomysłów na aktywności, które rozwiną praktyczne umiejętności życiowe, poszerzą wiedzę matematyczną, pozwolą poznawać język, nauki przyrodnicze i sztukę oraz stymulować zmysły dziecka.

Potraktuj pomysły na zabawę jako narzędzia, dzięki którym rozbudujesz wrodzoną ciekawość dziecka i ułatwisz mu codzienną naukę. Nie musisz wykonywać wszystkich, ani przestrzegać kolejności. Pozwól dziecku zdecydować i odkryć, co przyciąga jego uwagę oraz poznaj nowe strategie towarzyszenia dziecku w zabawie.

 

Nie ma takiego opisu czy zdjęcia w książce, które mogłyby zastąpić obserwowanie drzewa w rzeczywistości oraz życia, które je otacza, w prawdziwym lesie. W tych drzewach jest coś, co przemawia bezpośrednio do naszej duszy, coś, czego nie jest w stanie zaoferować nam żadna książka czy muzeum. Lasy uzmysławiają nam, że to nie tylko zbiór drzew, lecz sieć małych, wzajemnie powiązanych żyć. - Maria Montessori

 

Dzięki lekturze poradnika:

- poznasz zabawy, które rozwiną kreatywność i samodzielność dziecka

- rozbudzisz wrodzoną ciekawość dziecka i ułatwisz mu samodzielną naukę

- skorzystasz z dodatkowych materiałów do wykorzystania podczas zabawy

- wzmocnisz dobre relacje w rodzinie

 

O autorce:

Beatriz M. Muñoz - nauczycielka Montessori, edukatorka pozytywnej dyscypliny. Prowadzi blog Tigriteando, na którym prezentuje zabawy edukacyjne realizowane w domu ze swoimi dziećmi. Propaguje nie tylko montessoriańskie aktywności, lecz także własną wizję metody, łącząc ją z pozytywną dyscypliną i wychowaniem pełnym szacunku dla dzieci i dorosłych, którzy się nimi opiekują.


Nitdia Aznárez - biolożka, nauczycielka w Forest Schools w Szkocji. Mieszka z dwiema córkami, dwoma synami, partnerem, kilkoma zwierzętami i wieloma (zbyt wieloma) roślinami. Miłośniczka natury i wełny. Prowadzi blog 3 Macarrons, na którym promuje ideę świadomego rodzicielstwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750823
  • Wydawnictwo Samo Sedno
  • Autor Beatriz M. Muñoz, Nitdia Aznárez
  • EAN 9788366949713
  • Ilość stron 192
  • Rok wydania 2022
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 21x29,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto