The wishlist name can't be left blank

Memory Owady i robaczki 24 elementy Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
739514
Twój rabat 26% (10,15 zł)
Cena
Cena 28,85 zł 39,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,90 zł
- +

Opis

Memory Owady i robaczki 24 elementy Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Memory Owady i robaczki to wyjątkowa gra dla miłośników otaczających nas małych stworzonek. Podczas rozgrywek dziecko poćwiczy swoją pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.

Odkryjcie piękno letniej łąki i poznajcie jej mieszkańców razem z całą paletą barw i dźwięków. Na kafelkach znajdziecie aż 12 rodzajów robaczków i insektów, którym można przyjrzeć się z bliska i zaobserwować charakterystyczne cechy dla każdego gatunku. Zwróćcie uwagę na kolory, kształty, a także budowę m.in. biedronki, ważki, mrówki, pasikonika śpiewającego czy świetlika świętojańskiego.

Jakie kolory mogą mieć biedronki? Kto cyka w trawie? Który owad potrafi latać i pływać?
Poszukajcie odpowiedzi na barwnych kafelkach!

Memory to jedna z najbardziej rozwijających gier edukacyjnych dla przedszkolaków. Połączenie prostych zasad i tematu z zakresu zainteresowań dzieci sprawia, że dla wielu maluchów jest ulubioną grą. W rozgrywkach wystarczy dopasować pary kafelków przedstawiające te same zwierzątka występujące pojedynczo i w gromadach. Zapamiętajcie ułożenie kafelków i znajdźcie jak najwięcej par!

O barwne ilustracje zadbała Svetlana Malysheva, której grafiki przyciągną uwagę, zainteresują dzieci i zachęcą do dalszego odkrywania fascynującego świata przyrody.

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas emocjonujących rozgrywek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739514
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821558
  • Ilość elementów 24

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto