The wishlist name can't be left blank

Magiczny wóz 41688 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736950
Twój rabat 25% (78,25 zł)
Cena
Cena 231,75 zł 310,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,60 zł
- +

Opis

Magiczny wóz 41688 Lego Friends

 

Dane produktu:

Szukasz prezentu dla dziecka, które lubi zwariowane pojazdy?

Magiczny wóz z zestawu LEGO® Friends 41688 na pewno je zachwyci.

W tym wyjątkowym zestawie znajdzie wóz, namiot wróżki, dwie minilaleczki i figurki konia i sowy.

Konny wóz to typowy pojazd w starym stylu z uroczymi ażurowymi okiennicami i staromodną latarnią.

Dach można odchylić, by dzieci mogły sięgnąć do mieszkania w środku — jest tam łóżko, kuchnia z piecem i stół jadalny.

W zestawie jest też sowa, która lubi się bawić, i koń, którego trzeba nakarmić.

W namiocie czeka kryształowa kula z funkcją obracania, więc dzieci mogą przepowiedzieć Mii przyszłość, wybierając smutną lub wesołą buźkę albo zdając się na los…

Pokaż małym budowniczym miasto Heartlake, gdzie mogą wcielić się w bohaterów wzorowanych na prawdziwym świecie.

Zestawy LEGO Friends pozwalają dzieciom rozwijać pasje w towarzystwie wyjątkowych postaci.

 

Cechy produktu:

- Zestaw Magiczny wóz (41688) z modelem staromodnego wozu i namiotem wróżki kryje w sobie sekrety, które dostarczą dzieciom pomysły na fascynującą zabawę i wcielanie się w role.

- W komplecie są dwie minilaleczki LEGO® Friends oraz figurki konia i sowy, a to oznacza mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. Przytulny wóz też jest bardzo ciekawy — dzieci znajdą w nim piec, stolik i ukrytą toaletę.

- Dzieci mogą bawić się w opiekę nad koniem, rozmawiać z mądrą sową, czytać przyszłość w kryształowejkuli, a nawet jeździć zabawkowym wozem — granicą jest wyobraźnia.

- W zestawie jest osobny namiot wróżki, więc dzieci mogą urządzić pokaz wróżb dla rodziny lub zabrać kryształową kulę do przyjaciół. Dzięki temu zabawa będzie jeszcze ciekawsza!

- Ten zestaw pęka w szwach od magii i będzie wspaniałym prezentem na święta, urodziny lub bez okazji dla każdego kreatywnego chłopca lub dziewczynki w wieku od 6 lat.

- Wóz ma ok. 11 cm wysokości i 24 cm długości, a namiot ma ok. 11 cm wysokości i 8 cmszerokości, co oznacza, że modele można spokojnie zmieścić nawet na niewielkiej półce.

- Wóz ma mnóstwo inspirujących detali i otwierany dach, który pozwala dzieciom bawić się w środku i udawać gotowanie na piecyku lub nalewanie wody do wiadra, żeby napoić konia.

- Model można łączyć z innymi czarodziejskimi zestawami LEGO® Friends, które ukazują wesołe miasteczko: Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską (41685), Magiczna akrobatyka (41686), Magiczne stoiska w wesołym miasteczku (41687) iMagiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia (41689).

- Całkiem nowe zabawki i minilaleczki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są spójne i pasują do siebie — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Zestawy LEGO® Friends są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736950
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 41688
  • EAN 5702016916119
  • Ilość elementów 348

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto