The wishlist name can't be left blank

Interaktywna Koala Mokki i Dziecko Lulu 603732 TM Toys

Dostępny
Indeks
754128
Twój rabat 19% (58,60 zł)
Cena
Cena 242,10 zł 300,70 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 300,70 zł
- +

Opis

Interaktywna Koala Mokki i Dziecko Lulu 603732 TM Toys

 

Dane produktu:

W tym zestawie znajdują się dwie cudowne postacie - Mama Koalę i jej Maluszek. Każda z nich wykonana jest z miękkiego pluszu, aby zapewnić maksymalny komfort podczas przytulania. To, co czyni tę zabawkę naprawdę wyjątkową, to możliwość interakcji. Dzięki trzem dźwiękom i czujnikom, które nie wymagają ruchomych mechanizmów, obie zabawki są interaktywne, ale zarazem wyjątkowo miękkie.

W zestawie znajdują się również dodatkowe akcesoria, które uzupełniają zabawę. Kocyk, poduszka i łóżeczko, stworzone z opakowania zabawki, stanowią wyjątkowe miejsce, gdzie Maluszek Koala może odpocząć i cieszyć się bezpiecznym snem.

Ta zabawka nie tylko zapewnia wiele radości i zabawy, ale również stwarza możliwość rozwinięcia empatii i opiekuńczości. Dziecko może wcielać się w rolę opiekuna, dbając o Maluszka i wyrażając uczucia poprzez interakcję z Mamą Koalą. To piękna lekcja miłości, troski i odpowiedzialności.

Scenki, które z ich pomocą można odegrać, rozwijają wyobraźnię i uczą wartościowych umiejętności życiowych. Ze względu na uniwersalność dźwięków, Mama Koala z Maluszkiem są dostępne dla dzieci na całym świecie. Maluszek Koala może też pełnić funkcję samodzielnej przytulanki, towarzyszącej dziecku w podróżach czy podczas spacerów.

Delikatne dźwięki, wydawane przez zabawkę, są łagodne dla uszu i można je również wyłączyć, jeśli potrzeba ciszy i spokoju.

Mama Koala ma wysokość 29 cm, a Maluszek mierzy 20 cm

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 754128
  • EAN 5904754603737
  • Symbol 603732
  • Producent TM Toys
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Wymiary opakowania 36x26x24 cm
  • Zasilanie 3x bateria AAA (brak w zestawie)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto