The wishlist name can't be left blank

Gra edukacyjna Alfabet na 3 sposoby Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
732021
Twój rabat 20% (13,30 zł)
Cena
Cena 53,20 zł 66,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,30 zł
- +

Opis

Gra edukacyjna Alfabet na 3 sposoby Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Alfabet na 3 sposoby to gra edukacyjna do rozpoczęcia nauki czytania w języku polskim i angielskim. Zabawa opiera się na 3 krokach: od poznania liter, przez łączenie ich ze znaczeniem słów, aż do samodzielnego tworzenia własnych wyrazów.

Podczas zabawy, dziecko rozwija wyobraźnię językową, pamięć oraz koordynację oko-ręka, szczególnie pomocne na początku nauki czytania i pisania.

Alfabet na 3 sposoby to także 3 warianty rozgrywek: puzzle, memory i układanki wyrazowe. Z takim zróżnicowaniem zadań nie ma mowy o nudzie – każda z gier to również rozwój nowych umiejętności. Układanie puzzli i dopasowywanie żetonów z literą do obrazków, rozwinie myślenie logiczne oraz koordynację oko-ręka. Memory pozwoli ćwiczyć percepcję wzrokową i utrwali umiejętność rozpoznawania liter. Układanki wyrazowe ukształtują wyobraźnię językową i otworzą przed najmłodszymi świat wyrazów i ich znaczeń.

Zaawanasowani gracze mogą dodatkowo wymyślać rebusy czy wziąć udział w wyścigu o układanie wyrazów na czas.

A jak alpaka, b jak... banan, c jak... cyrk! Dzieci poznają jednocześnie alfabet polski i angielski, co jest dodatkowym atutem podczas rozgrywek.

Wielobarwne i wesołe ilustracje przygotowane przez Agnieszkę Ulatowską będą dla najmłodszych zachętą do nauki. Do gry dołączono także dwustronny plakat z alfabetem w języku polskim i angielskim oraz kolorowymi rysunkami z gry.

 

Gra zawiera:

- 26 dwuelementowych puzzli z wyjmowanymi żetonami z literami,

- 12 żetonów z dodatkowymi literami, dwustronny plakat przedstawiający polski i angielski alfabet

- oraz instrukcję w dwóch językach.

Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas nawet najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732021
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821091
  • Ilustracje Agnieszka Ulatowska
  • Rok wydania 2020

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto