The wishlist name can't be left blank

Gotowi do startu. Sylaby - Zeszyt ćwiczeń 4. Pakiet startowy do nauki czytania i pisania

Autor: Agnieszka Bala
Dostępny
Indeks
752073
Twój rabat 21% (3,40 zł)
Cena
Cena 12,60 zł 16,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,50 zł
- +

Opis

Gotowi do startu. Sylaby - Zeszyt ćwiczeń 4. Pakiet startowy do nauki czytania i pisania, Agnieszka Bala, Wydawnictwo Arson

 

Dane produktu:

Seria książeczek Gotowi do startu? Samogłoski i Sylaby przygotowują do czytania różnych zapisów czcionek. Gdy dziecko samodzielnie odkryje i nabędzie wiedzę o świecie pisma, w naturalny sposób będzie w stanie przejść z systemu wielkiej litery na małą. Zabawy i ćwiczenie zawarte w książeczkach pomogą samodzielnie zdobytą umiejętność utrwalić i doskonalić a dzieciom, które wykazują trudności w tym zakresie, pomóc odkrywać reguły rozwijające te umiejętności.

Książeczki Samogłoski i Sylaby zawierają materiał zgodny z etapami rozwoju mowy dziecka. Ćwiczenia utrwalają umiejętność czytania samogłosek, sylab otwartych, sekwencji. Opierają się na zadaniach identyfikowania materiału literowego. Zadaniem dziecka jest dobrać identyczne zapisy samogłosek, sylab, sekwencji, poprzez łączenie lub zamalowywania wyznaczonego pola. Książeczki zawierają próby pisania samogłosek, sylab w taki sposób, by dziecko według „prawa pierwszego połączenia” mogło rozpocząć naukę pisania, planując prawidłowy ruch ręki do kształtowania poprawnego wzorca motorycznego litery.

Seria książek Gotowi do startu? powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.

Seria Gotowi do startu? jest doskonałą pomocą w pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji, dziećmi zagrożonymi dysleksją i dyslektycznymi. Ćwiczenia mogą posłużyć, jako doskonały materiał dydaktyczny w klasach I – III szkoły podstawowej.

 

Seria Gotowi do startu? składa się z książek:

- Samogłoski,

- Sylaby,

- Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał atematyczny,

- Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał tematyczny,

- Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał literowy.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 752073
  • EAN 9788361022534
  • Wydawnictwo Arson
  • Autor Agnieszka Bala
  • Ilość stron 72
  • Oprawa miękka
  • Format A5
  • Seria Gotowi do startu

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto